ahşap kahvaltılık
kahvaltı sunum tepsisi
tahta tabak
ahşap tabak
tahta tabak
ahşap kahvaltılık
kahvaltı sunum tepsisi
tahta tabak
ahşap tabak
tahta tabak

Ahşap Tepsi Self Servis Tepsisi

131881
₺290,00
Vergi dahil

Tahta Tabak tan self servis tepsisi mi arıyorsunuz?

Ahşap servis tepsisi fiyatları, tasarlanan ürünün ebatları ve kullanılan ağacın cinsine göre değişiklik gösterebilir. Architab atölye koleksiyonunu inceleyerek fiyat aralığı hakkında fikir alabilirsiniz. Ahşap fastfood sunum tabakları ile şık servis tepsisi modellerimizi inceleyerek cafe restoranınız için en uygun modeli bulabilirsiniz. Dilerseniz otel cafe veya restoranınız için özel bir ahşap sunum tabağı hazırlayabiliriz. Blog sayfalarımızı inceleyerek fastfood tepsisi modellerimizi görebilirsiniz. Firmalara özel hazırladığımız ahşap servis tabaklarında işletme logosunu ücretsiz olarak işliyoruz.

 

Ahşap servis tepsi modelleri mi arıyorsunuz?

Kavisli iç bölmesi ve kenarlardaki tutma bölümü ile serbest sunum tahta tabak modelimizi inceleyin. 25cm x 17 cm lik iç bölmesi serbest olarak çok çeşitli sunumlar için tek bir ahşap tabağı kullanmanıza imkan verir. Örneğin çay sunum tepsisi olarak bu tür tahta tabakları kullanarak çok şık bir sunum hazırlayabilirsiniz veya sandviç gibi hızlı tüketmek istediğiniz yemekleri masa başında veya televizyon karşısında yemek için kullanabilirsiniz.

  • 1.8cm kalınlıkta, özel olarak kurutulmuş, doğal ahşaplardan üretilmiştir. 
  • 35x22cm ölçülere sahiptir. 
  • Makinede yıkamaya uygun değildir. 
  • Nemli bez ile silinebilir. 
  • Su tutmayan iki kat güçlendirilmiş çizilmez vernikle koruma altına alınmıştır. 
  • Ürün AA kalite mobilya sınıfındadır. Ahşap bir masa gibi yıllarca kullanabilirsiniz. 

Toptan alışverişler: 50 adet ve üzeri karma siparişler:

Cafe, restoran veya özel projeleriniz için yapacağınız toplu alımlara özel fiyat teklifi isteyiniz. info@hitab.net

Kişiselleştirilmiş ürünler hakkında: 

Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

Kurumsal satış

Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

870 Öğeler
8682169131881
No reviews

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi