Aynalar

Duvar Dekorları

Çini desenli ayna

Architab
130297
₺2.000,00
Ağırlığıyla astığınız duvarda kendini gösterecek şık bir ayna mı arıyorsunuz? Meşhur Osmanlı çini sanatının örnekleriyle süslenmiş ahşap dekoratif Ottoman ayna modelimizi inceleyin.  Daha önce baktığınız aynalar internette büyük gibi görünüyor ama evinizde küçük mü duruyor? Architab atölye tasarımları sizi yanıltmaz! 87 x 77 x 4 cm lik ölçüsüyle gerçek...

Ahşap çerçeveli dekoratif ayna modelleri mi arıyorsunuz?

Birbirinden şık tasarımlarıyla, doğa ahşap çerçevelere sahip ayna modellerimizi inceleyin. 

Ahşap oyma tekniğiyle hazırlanmış aynalarımız ev, ofis ve işyeri dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz çok şık ekipmanların arasında yer alıyor. 

Klasik mobilya dekorasyonuna sahip odalarınızla uyumlu olabilecek oyma ve eskitme tablolarımızı gördünüz mü? Her çağa ait oyma desenlerine sahip aynalarla odalarınız hem daha ferah hem de duvar dekorunuz tamamlanmış olacak. 

Modern ayna modellerimiz, her yaştan modern tasarımlar sevenlerin beğenisini topluyor. Evinizin antresinde, yatak odasında veya salonunda rahatça dekorasyonunuza dahil edebileceğiniz aynalar architab atölye imzasıyla çok daha şık ve kaliteli. 

Osmanlı motifleriyle süslediğimiz ve dönemin izlerini taşıyan ayna modellerimiz, tarih sevenleri ve dönemin eserlerine hayranlık duyanları cezbedebilir. 

Hediye alternatifleriniz arasına mutlaka eklemeniz gereken Architab Atölye imzalı ahşap dekoratif ayna modellerine her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Siz de yeni tasarımlarımızdan haberdar olmak isterseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, eposta haber bültenimize kayıt olabilirsiniz. 

Atölye imalat fiyatlarıyla satışa sunduğumuz ürünlere zaman zaman ekstra indirimler yaparak çok daha uygun fiyatlara satın almanızı sağlıyoruz. Güncel kampanyalar ve ansızın yaptığımız indirimlerden haberdar olmak için takipte kalın. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.