fast food tepsisi
ahsap hamburger sunumu
fast food tepsisi
fast food tepsisi
ahsap hamburger sunumu
fast food tepsisi

Ahşap Hamburger Sunum Tepsisi

131973
₺275,00
Vergi dahil

Hamburger Servis Tepsisi

Doğal ahşaptan tasarlanarak ürettiğimiz ahşap fast food sunum tabakları ile eşsiz lezzetlerinizi markanızla taçlandırabilirsiniz. Müşterilerinize özenerek hazırladığınız menülerin lezzeti kadar sunumu da önemli bir yer tutmaktadır. Ahşap fastfood tabakları üzerine işlediğimiz logonuz ile markanız her zaman bir adım daha önde olacak. Müşterilerinize eşsiz bir deneyim sunarken, logonuza dokunabilecek kadar yakın olmalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Fast food tepsi kağıdı ile rahatça kullanabilir ve ahşabınızın ömrünü en az 10 yıl daha uzatabilirsiniz. Ahşap ekipman ihtiyaçlarınız için cafe ve restaurant koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Ürün için asgari sipariş miktarı: 5.

 

Hamburger ve Sandviç Sunum Tabağı

Doğal ahşap sunum tabaklarımız ile; lezzetli fastfood menüleriniz artık çok daha şık. Logonuzu ücretsiz olarak işlediğimiz ahşap fast food tepsisi sayesinde markanız her zaman bir adım önde olur. Toptan vermek istediğiniz siparişlerde ürün ebatlarında değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • 35cm X 20cm ebatlara sahiptir. 
  • 1,8cm kalınlıktadır. 
  • Gayet şık ve dekoratif bir görünümü vardır.
  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Logonuz ücretsiz olarak işlenir. 
  • 20x16 cm yiyecek ve 9x16cm ikram bölmesine sahiptir.
  • Çizilmeye karşı iki kat güçlendirilmiş vernikle koruma altına alınmıştır. 
  • Nemli bezle silinebilir. Makinede yıkanamaz. 
  • Uzun süre kullanım için ergonomik tasarıma sahiptir. 
  • Siparişinizin ardından info@hitab.net eposta adresimize oda numaralarınızı ve isimlerini iletebilirsiniz. 

Ahşap Cafe ve Restaurant malzemeleri

Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

Kurumsal satış

Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

1053 Öğeler
8682169131973
No reviews

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi