Hesap kutuları

Hesap kutuları

Ahşap Hesap Sümeni - Hesap Kutusu

Architab
131409
₺200,00
Kafe ve restoran için ahşap hesap sümeni kutusu. Ürünün özellikleri; Ürün, firmanız logosuna göre tasarlanabilir. Masif ahşaptan yapılmıştır. Normal hesap kutularının aksine kaydırmalı olarak açılır. Alt kısmına keçe yerleştirilmiştir. Adet sayısına bağlı olmak üzere 15 iş günü içerisinde kargoya verilir. Görselde ki ürünler referans olarak...

Cafe veya restoranınız için ahşap hesap kutusu mu arıyorsunuz? 
Doğal masif ahşaptan tasarlayıp üretime aldığımız hesap kutularını inceleyin. 

Logonuza özel bir hesap kutusu yaptırmak ister misiniz?
Standart bir kutu ile hesap almak herkes için uygun bir çözüm gibi görünmeyebilir. Mekanınız için onca emek hazırlayarak tasarlattığınız konseptiniz basit bir cafe ve restoran ekipmanı yüzünden basit gibi görünsün ister misiniz? 

Architab atölye logonuza özel olarak hesap sümeni tasarlar. Ahşap üzerine kabartma veya oyma yapılarak hazırlanan hesap kutuları müşterilerinizin beğenisini kazanır. 

Dayanıklı ve şık tasarım.
Kalın ahşaptan ürettiğimiz hesap kutuları uzun süre kullanabilmeniz için iki kat çizilmez güçlendirilmiş vernikle koruma altına alınır. 

Hesap kutularımız birer mobilya sınıfındadır. 
Yüzyıllardır mobilya imalatında kullanılan geleneksel yöntemler kullanılarak hazırlanan hesap kutularımız, diğer basit kutuların aksine gerçek birer mobilyadır. 

Yana doğru açılan kutular.
Architab Atölye herkesin yaptığını yapmayarak farklı olmayı çok sever. Bizim tasarladığımız hesap kutuları herkesin yaptığının aksine yana doğru açılır. Bir disk misali yana doğru açılan kutu tasarımlarımızı müşterileriniz çok beğenecek. 

Yumuşak para koyma alanı.
Kutunun iç bölümü özel olarak yumuşak kumaş malzemeyle kaplanmıştır. Bu sayede bozuk paralar ses yapmaz ve içindeki parayı almak oldukça rahattır. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.