Kapı süsleri

Evim İçin

Ahşap Anahtarlık Askısı

Architab
132567
₺160,00
Detaylı Çözüm! Evinize, ofisinize girdiğinizde cebimde kalmasın dediğiniz ev , ofis, araba anahtarlıklarınıza işte bizde bir küçük detaylı çözüm! Anahtarlık için herkesin kendi çözümleri vardır. Geniş koridorlu binalarda genellikle dresuar, ayakkabılık gibi daha büyük mobilyalar tercih edilirken küçük dar koridorlar için daha duvar üstü raf şeklinde küçük...

Birbirinden şık dekoratif kapı süsleri burada.

Dış kapıdan, mutfağa; banyodan bebek odasına kadar birbirinden şık ve dekoratif doğal ahşap kapı süsleri için doğru adrestesiniz. Architab bir tasarım ve imalat atölyesidir. Tasarımcı ekibimiz tarafından gündelik ihtiyaçlara aradığımız çözümleri tasarlayıp, ürünler imal ediyoruz. Bu sayede paylaştığımız fikirlerimizle evlerinizin daimi konukları oluyoruz. 

Doğal ahşap ürünleri neden tercih etmelisiniz? 

Her şeyden önce doğanın olmazsa olmazı ağaç; doğallığı, dekoratif yapısı, zerafeti ve sağlıklı olmasının yanı sıra çok dayanıklıdır. 

Plastik ve türevlerinden üretilen sözüm ona dekoratif aksesuarlar, dayanıksız olmalarının yanında sağlığımızı da olumsuz etkiliyor. 

Ahşap üzerine istediğiniz her şeyi dijital baskıyla, oyma makineleriyle veya ahşap yakma tekniğiyle işleyebiliyoruz. 

Yeni doğacak bebek için çok değerli bir hediyedir ahşap kapı süsleri. 

İster kendi çocuğunuz için isterseniz de sevdiklerinizin doğacak çocuğu için hazırlatabilirsiniz. Üzerinden yıllar geçse de bu hatıra her zaman sizi hatırlatacak ve sohbetlerinize değer kazandıracak. 

Hanımlar için mutfak kapısı üzerine hazırlatacağınız bir ahşap dekor onları ne kadar mutlu edecek şaşıracaksınız. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.