Ahşap Menüler

Ahşap Menü Tutacağı

QR Kare Kod Menu

Architab
133045
₺80,00
QR Kod Menü  Tamamen doğal ağaçtan üretilen Architab QR Kod Cafe Restoran Menüsü Tutacağı, işletmelerin masa düzenini şıklıkla tamamlıyor. Köşeli tasarımı ve zarif ahşap dokusuyla dikkat çekiyor. Sadece 9cm genişlik, 13,5cm yükseklik ve 3,6cm kalınlıkta olan bu ürün, masada minimum alan kaplar. Ürün, ceviz rengi alt kaide ve kare kodun basılı olduğu açık...
Otel Menü ve İndexler

Çift Yönlü A5 Broşür Standı

Architab
132994
₺250,00
Doğal ahşap yapısı ve akrilik cam ön yüzüyle dekoratif ve dayanıklı bir görünüm sağlar. Çift yönlü tasarımı sayesinde iki farklı ilanı veya broşürü aynı anda sergileyebilirsiniz. A5 kağıt boyutuna uygun tasarlanan standımız, uzun süreli kullanım için ergonomik bir yapıdadır. Kolay temizlik imkanı sunan bu stand, otel, ofis ya da iş yerlerinizde pratik ve...
Ahşap Menüler

Ahşap Menü Tahtası

Architab
131980
₺280,00
Ahşap Menü Nedir? Cafe Restaurant ve Otel kullanımına uygun A5 boyutundaki ahşap menü tasarımımızı inceleyin. Her yıl veya berlirli aralıklarla menülerinize ekleyip çıkardığınız ürünler için yeni menüler bastırmak yerine, sadece 1 sayfayı değiştirerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bu menü kabı sayesinde maliyetleriniz %80 oranında azalacaktır. Örneğin...

Ahşap menü kabı mı arıyorsunuz?
Tamamı masif ahşaptan üretilen menü kabı tasarımlarımızı incelediniz mi? 

Doğallık ve dayanıklılık bir arada!
AA sınıfı mobilya kalitesinde ürettiğimiz ve her biri el işçiliğiyle değer katılmış ahşap oyma menü kabı tasarımlarımız müşterilerinizin elinden bırakmak istemeyeceği ekipmanınız olacak. 

Müşterileriniz logonuza dokunsun.
Logonuzu masif ahşap üzerine işleyerek kabartma yapıyoruz. Logonuz müşterinin eline gelen menüyle ona sadece bir dokunma mesafesi uzakta oluyor. Bu markanız için artı bir değer katmasının yanında müşterileriniz için benzersiz bir ahşap oyma işçiliği deneyimleme şansı verin. 

Sizi asla unutmayacaklar.
Hazırladığınız nefis yiyecek ve içecekleri tadıp, konseptiniz içinde eşsiz bir vakit geçiren konuklarınızın parmak uçlarına logonuzla dokunduğunuzda sizi asla unutmayacaklar. Markanızı ön plana çıkarmak uzun vadeli reklam politikalarınız içinde size çok yardımcı olacaktır. 

Çizilmeye karşı dayanıklı.
Ahşap ürünlerimizin hepsine birinci sınıf mobilya muamelesi yaptığımız doğrudur. İki kat çizilmez vernik sayesinde ürünleriniz uzun süre yeni kalır, üzerindeki logolar ve baskılar asla silinmez. 

Masif ahşap kalitesi ile tanışın. 
Daha önce denediğiniz MDF kaplama, kontra gibi basit ve yapay malzemeleri unutun. Gerçek ahşabın kalitesi ve dayanıklılığı ile mekanınızın kalitesini bir üst seviyeye taşıyın.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.