Tavla

Ahşap Tavla

%100 Doğal Ahşap Oyma Tavla Satın Al

Architab
131294
₺1.850,00
Tamamen gerçek masif ahşaptan oyarak hazırladığımız tavla modellerimizi inceleyin.  Erkek arkadaşınıza, eşinize, babanıza veya sevdiklerinize eşsiz bir hediye arıyorsanız tam olarak doğru ürünü inceliyorsunuz.  Ahşap oyma tavlayı sizin için kişiselleştirebiliyoruz. Örneğin bir tarafına hediye edeceğiniz kişinin ismini yakma tekniğiyle yazabiliriz....

Ahşap oyma tavla çeşitlerini mi arıyorsunuz?

Architab Atölye tavla müdavimleri için birbirinden şık tavla koleksiyonu hazırlıyor. Her gün üzerinde titizlikle çalıştığımız ahşap tavla modellerimize bir yenisini ekliyoruz. 

Özenle seçtiğimiz masif ahşapları kullanarak hazırladığımız tasarımlar, tavla oynamayı sevenler için çok özel detayları bir arada bulunduruyor. Tavlanın dış hatlarında oyma tekniklerini kullanan Architab atölye tasarımcıları bu yüzeyde yumuşak geçişler ile tavlanın sahibine ergonomik bir kullanım alanı yaratıyor. Tavlanın açık konumda dururken kıpırdamaması için özel olarak üzerine konulacağı masayla örtüşmesi sağlanıyor. Ahşap oyma tavlalar ağırlığı ile meşhur olmaları sebebiyle, atölye tasarımcılarımız, hafif ancak en dayanıklı ağaçları seçerek bu dezavantajı ortadan kaldırıyorlar. Ahşap tavla tasarımlarımızın iç yüzeyi oyuncuların rahatça pulları hareket ettirebilmeleri için iki kat güçlendirilmiş çizilmez formülle korumaya alınıyor. Ahşap tavlanın pulları da yine aynı ağaçtan üretiliyor. Her biri makine yardımıyla kesilen ağaç parçaları el işçiliği ile uzun bir serüvene çıkıyorlar. Pullar da eskimeye ve yıpranmaya karşı iki kat güçlendirilmiş formülle korumaya alınıyor. Pul yüzeyinde rahat hareketi sağlaması için parmak oyuğu özenle zımparalanıyor. Ahşap bir tavla sanıldığı kadar kolay üretilmiyor diyebiliriz. Uzun bir süreç alan tasarım aşaması, bütün tasarımcıların ortak beğenisine sunuluyor ve ardından onaylanan tasarımlardan numuneler hazırlanıyor. Bir tavlanın işlemesi ve montajının ardından satışa hazır hale gelmesi tam 5 gün sürüyor. 

Ahşap tavlayı kimlere hediye edebilirsiniz?

Ahşap tavla tasarımlarımızı tavla oynamayı sevsin veya sevmesin, tavla oynamayı bilsin veya bilmesin herkesin beğenebileceği ürünler haline getirmek üzere hazırlıyoruz. Örneğin ahşap oyma dekoratif ürünleri sevenler için çok şık bir dekorasyon objesi olabilir. 

Gerçek ağaçlardan üretilen tavla çeşitlerimiz, ağacın doğası gereği çok dayanıklıdır ve ustalarımızın ellerinde çok uzun süre kullanabileceğiniz; hatıralarınızı, hoş sohbetlerinizi biriktirebileceğiniz birer AA kalite mobilya haline gelirler. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.