Personel Yaka kartı


Personelleriniz için ahşap yaka kartı (isimlik) mi arıyorsunuz?
Özel olarak hafif ahşaptan lazerle keserek hazırladığımız mıknatıslı yaka isimlikleri ile işletme içi kurumsal yapınızı güçlendirin.

Mıknatıslı yaka isimliği.
Güçlü mıknatısı ile kalın kumaşlarda bile rahat bir kullanım sağlar. İğne olmaması kıyafetlerin delinmemesi için önemlidir. 

Hafif ahşap ile hep dik durur!
Ağır demir malzemelerle üretilen ve yakayı aşağı doğru eğerek çirkin görüntü oluşturan isimlikler kimsenin hoşuna gitmez. Hem okunması zordur hem de amacına hizmet etmez. Ancak özel olarak tasarladığımız ahşap isimlikler hafif yapısı sayesinde tüm kumaş türlerinde dik durur ve rahat bir okuma alanı sunar. 

İsimlik kısmı değiştirilebilir yaka kartları.
İşten çıkan personellerinizin yaka kartlarını saklamak canınızı mı sıkıyor? Architab Atölye tarafından tasarlanan ve isim etiketleri değiştirilebilir yaka kartları sayesinde bu yükten kurtulacaksınız. İşten çıkan personelinizin adını yaka kartından sökün ve yeni personelin adını kağıda yazdırıp kolayca isimliğe takın. Hepsi bu kadar basit. 

İsimler akrilik camla koruma altında. 
İsimleri yazıcıdan çıktı alıp yaka kartına arkasındaki bölümden rahatça yerleştirirsiniz. Ön kısımda bulunan akrilik cam sayesinde isimlerin yazılı olduğu kağıt koruma altında kalır. 

Uzun süreli kullanım.
Sağlam yapısı sayesinde yaka kartları uzun süre kullanılabilir. Gücü iki kart artırılmış özel mıknatıslar ile yapıştırdığınız yerden sökmek gerçekten zordur. 

Yaka isimlikleri logonuza özel olsun!
Ahşap yaka isimliklerinizi konseptinize uygun olması için logonuza özel olarak tasarlıyoruz. Markanız ön plandayken müşteri memnuniyetinizi üst seviyelere çıkarın. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.