Ahşap yüzük kutuları

Ahşap yüzük kutuları

Kar Taneli Ahşap Yüzük kutusu

Architab
131577
₺75,00
Kar tanesi yüzük kutusu Doğal ahşaptan üretilen dekoratif ve baskılı yüzük kutuları Yüzük seçimiydi mekandı derken ufak ayrıntıları sakın unutma. Bu küçük ayrıntılar yüzük kutusu tabi ki. O kadar para verip aldığınız yüzüğü teklif ederken sıradan bir kutuya koymak istemezsiniz herhalde. onun da o gün için bir önemi olmalı diye düşünüyorum. O kadar uğraşıp...

Evlilik teklifinizi renklendirecek ahşap yüzük kutularımız 

Güzel bir evlilik teklifi için sade, şık ve zarif yüzük kutusu mu arıyorsunuz? Ya da düğün gününüzde hazırlanma aşamasında güzel fotoğraflar yakalayabileceğiniz bir alyans kutusu mu bakıyorsunuz? Sizler de standart ve tek tip yüzük kutularından sıkıldıysanız, sizlere güzel bir sürprizimiz var!

Evlenme teklifini nasıl yapacağınız, nerede teklif edeceğin uykularınızı bölmesin.Size özel veya özel olmasını istediğin bir mekanı seçebilirsin. Ya da tamamen sürpriz bir teklif olsun diye gelininin en ummadığı an en ummadığı yerde planını gerçekleştirebilirsin. Unutma dünyanın en özel sözleri onun senden duymak istedikleri ve duyduğunda defalarca tekrar etmeni istedikleri olacak.

Yüzük seçimiydi mekandı derken ufak ayrıntıları sakın unutma.

Bu küçük ayrıntılar yüzük kutusu tabi ki. O kadar para verip aldığınız yüzüğü teklif ederken sıradan bir kutuya koymak istemezsiniz herhalde. onun da o gün için bir önemi olmalı diye düşünüyorum. O kadar uğraşıp sevdiğinizle özel anınızda ona özel bir kutuyla evlenme teklifi etmek daha cazip bir fırsat bence.

Onun tarzına hitap eden ve gerçekten gözlerinin içi gülerek sana evet diyeceği bu özel anınızda özel tasarlanabilecek ahşap yüzük kutularımıza bir bakın derim.

Üzerine sevdiğinizin adı, sevgi sözleri, bir resim ya da dilediğiniz herhangi bir şey olabilir. Tamamen sizin seçiminiz tamamen size özel!

Sıradan değil 

Ürün istek listesine eklendi