Bahşiş Kutuları

Bahşiş Kutuları

Doğal ahşap logoya özel bahşiş kutusu tipbox

Architab
131362
₺450,00
Cafe Restoran ve Otel logosuna özel olarak tasarladığımız bahşiş kutuları çok ilgi görüyor.  Logonuz ön planda olduğu için benzersiz olurlar. Doğal ahşap üzerine oyma, kabartma, yakma ve baskı teknikleri bir araya getirilerek oluşturulurlar.  Makine destekli el işçiliği ürünüdür. Uzun bir süreç ve bu süreç neticesinde çok şık bir ürün ortaya çıkar....
Bahşiş Kutuları

RETRO TV Tipbox / kumbara

Architab
130983
₺550,00
Cafe ve restoranda tipbox bahşiş kutusu olarak kullanabilirsiniz.  Ailece para biriktirmenize teşvik eden ürünümüz aynı zamanda kişiselleştirebilir bir özelliğe sahip kumbara olarak kullanabilirsiniz. İsteğinize özel aile fotoğrafını ekran kısmına basabilir bu şekilde çerçeve olarak da kullanabilirsiniz. Doğal ahşap ve eski model tüplü televizyonların...

Tipbox / bahşiş kutusu müşteri memnuniyetinin en büyük göstergelerinden biridir bizce

Özelllikle para atmayı düşünmezseniz çoğu zaman gözünüze bile çarpmaz kasa önünde bulunan bu kutu ki; bu bizim tipbox tasarımlarımızdan önceydi diyebiliriz.
Kasada ödeme yapan müşterinin dikkatini çekecek bir tasarım mı arıyorsunuz? 
Cevabınız evetse doğru yerdesiniz. Firmamız bünyesinde tasarlan ahşap bahşiş kutularının her biri diğerinden farklı ve sizin isteğiniz doğrultusunda üretilir.
Tipbox /bahşiş kutularını tasarlarken sizin için ne düşündük?
Tipbox tasarımlarımız masif ahşaptan üretilir, sağlamdır ve bir mobilya kalitesindedir. Çizilmeye karşı güçlendirilmiş iki kat vernik uygulanır.
Bahşiş kutularının arkasında akrilik camlı bir pencere bulunur. Bu pencere sayesinde içerisindeki para durumunu rahatça görebilirsiniz. 
Yedek anahtarlı özel bir kilit mekanizması mevcuttur. Bu sayede yetkililer olmadan açılması mümkün değil. 
Ve en önemlisi size özeldir.! 
Logonuz veya konseptinizden yola çıkarak tasarımcılarımızın hazırladığı doğal ahşap bahşiş kutuları, ustalarımızın ellerinde AA kalite birer mobilya haline geliyor.
Konsept Ahşap Tip-box
Mesela fotoğrafçılıkla ilgili olan bir cafede fatoğraf makinesi şeklinde bir tipbox yapabiliriz veya; logonuz kahve fincanı şeklindeyse ona uygun bir tasarım yapabiliriz.
Dikkat çekmek önemlidir!
Kasa önünde ödeme yaparken tipbox tasarımını fark edip yanına geçip fotoğraf çektiren müşterilere hazır olun. 
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.