Rezerve yazıları


Cafe restoran veya oteliniz için rezerve yazılarına mı ihtiyacınız var? 
Architab Atölye ahşap rezerve yazılarına yeni bir boyut kazandırarak, size kişiselleştirilmiş bir rezerve yazısı hazırlıyor. 

Logolu Rezerve Yazıları
Rezervasyon yapılan masa üzerinde bir süre konaklayacak olan bu ekipman logonuzla çok daha şık ve amacına hizmet eder bir hal alacak. Bu sizin aynı zamanda markanızı öne çıkarmanız için bir fırsat! 

Kalitesiz taklitleri bir kenara bırakın
Rezerve yazısı cafe veya restaurant ın içinde en çok hareket eden  ekipmanlardan biridir. Her düşüp kırılan ve kırık haliyle masaya koymak zorunda kaldığınız o kalitesiz rezerve yazılarını bir kenara bırakın. Size ahşap ve dayanıklı rezerveler hazırlayalım uzun süre kullanarak bu baş ağrısından kurtulun. 

Rezerveler uzaktan görünsün!
Ayırdığınız masayı müşteriniz kapıdan girer girmez hem siz görüp yönlendirebilin, hem de müşteriniz tek bakışta görsün ve defalarca sormak zorunda kalmasın. Masa üzerinde logonuzla ne kadar şık duruyorsa o kadar da görünebilir bir tasarıma sahiptir. 

Konseptinizle uyumlu olsun.
Büyük emekler harcayarak hazırladığınız işletmenin konsepti ve tasarımı basir bir rezerve yazısı yüzünden bozulmasın. Bize konseptinizi gösteren fotoğraflar göndermeniz halinde size en uyumlu ürünü hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Tamamını kendimi tasarlayıp üretiyoruz.

Architab Atölye markalı ürünler kendi atölyemizde tasarlanarak üretilir. 

Ürün istek listesine eklendi