Architab Atölye Fast Food Sunum Tepsisi İmalatı

Doğal ahşap fastfood tabakları ve sunum tepsileri imalatı ile Architab Atölye sektörde hizmet veren cafe ve restoranlara benzersiz sunumlar hazırlama imkanı tanıyor. Logonuza ve menü içeriğine uygun olarak hazırlanan ahşap sunumları dünyanın dört bir yanına gönderebiliyoruz. 

Ahşabın sıcak dokusu ve doğal görünümü sayesinde hazırladığınız menü artık gerçek bir görsel şölene dönüşebilecek. Plastik tepsilerin aksine çok daha sıcak ve ekolojik bir tepsi için ahşabı tercih edebilirsiniz. Ahşap fastfood tabakları üzerine logonuzu işliyoruz. Logonuz ahşabın ömrü boyunca silinmeden net bir şekilde okunur. 

Plastik tepsiler ne kadar sağlıklı olabilir?

Plastik ürünlerin içerdiği kimyasallar sebebiyle gıdalarla temasının uygun olmadığı bütün uzmanların ortak görüşü. Biz ahşap sunum tepsilerimizi iki kat çizilmeye karşı dayanıklı ve uluslararası geçerliliği olan 19 metal taramasından olumlu not almış koruyucularla koruma altına alıyoruz. Çocuk ve bebek ürünlerinde dahi kullanımına olumlu not verilerek sertifikalandırılmış bu koruyucular sayesinde en sağlıklı servisleri hazırlıyoruz. 

Ahşap plastikten daha mı ağır olur?

Fastfood servislerinde menülerin ağırlığı hakkında detaylı araştırmalarımız oldu. Menü içeriğinde çoğunlukla en ağır ürün içecekler oluyor ve tepsi ağırlığı self service mekanlarda müşterilerin menüyü taşırken rahat edebilmesi için önemli. 

Kullandığımız ağaç türü özel olarak kurutulmuş ve içindeki su tanecikleri yok edilmiştir. Bu ahşabın klasik olarak düşünülenden çok daha hafif ve çok daha dayanıklı olmasını sağlar. Tepsi şeklinde oyulan ahşap bir miktar daha ağırlığını kaybeder. Ahşap tepsiler tüm işlemler bittikten sonra ebatlarına göre 220 Gram ila 650 gram arasında ağırlığa sahip olurlar. 650 gram ağırlığa sahip bir ahşap tepsi piyasadaki çoğu plastik tepsiden çok daha geniş bir hacme sahiptir.

Durum böyle olunca ağırlık bakımından ahşap dezavantaj değil avantajlı bir hale gelmektedir. 

Ahşap üzerine bastığınız logomuz kalıcı olacak mı?

Ahşap ürünler üzerine logonuzu ister dijital baskıyla renkli, ister ahşap oyma teknikleri ile kabartma, ister lazer teknolojisi ile kazıma ve isterseniz bunların herhangi ikisi ile kombine ederek işleyebiliyoruz. Logolar ahşap sunumlar üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Markanızın bilinirliği için ve müşterilerinizin özel hissetmesi için logolu ürünler sunuma ve mekana değer katmaktadır. Architab Atölye 'den sipariş vereceğiniz özel sunumlarınıza bu sebeple logonuzu ücretsiz işliyoruz. 

Logoların kalıcı olması için özel koruma yöntemlerimiz mevcut. İki kat çizilmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklı koruyucu ve sağlığa zararı olmayan vernikle ürünlerin dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Bu sebeple logolarınız bu şeffaf tabaka altında uzun yıllar koruma altında kalır ve amacına hizmet etmeye devam eder. 

Yurt dışından nasıl sipariş verebilirim?

Cafe ve restoran işletmeniz için yurt dışından sipariş vererek adresinize ürünleri getirtebilirsiniz. Bize telefonla, epostayla veya sosyal medya aracılığıyla ulaşıp ihtiyacınız olan ürün hakkında detaylı bilgi vermeniz yeterli. Ürünlerinizi hazırlayıp, anlaşmalı kargo firmamız ile yurtdışındaki adresinize teslim ediyoruz. 

Yeni bir işletme açıyorsunuz ve Türkiye'den bütün malzemeleri alıp tırlara yükleterek yurtdışına götürmeyi planlıyorsanız; Architab Atölye'de üretilen ürünlerinizi dilediğiniz depoya kargoyla gönderiyoruz. 

www.architab.net // info@hitab.net  // 0384 219 33 00

ahşap fast food tepsisi

hamburger servis tepsisi

İlgili ürünler

Tepsi Çeşitleri

Charlie Chaplin The Kid temalı ahşap dekoratif tepsi

Architab
130891
₺300,00
Charlie Chaplin The Kid tasarımlı ahşap tepsi ve aynı zamanda tablo Çok amaçlı dekoratif bir ürün arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hem masa üstünde dekoratif tablo olarak kullanabileceğiniz, hem de servislerinizi yaparken kullanabileceğiniz bir tepsi.  İkisi bir arada hem mutfak hem de oturma odası ve salonlarda kullanılabilir. Üzerine bir şey döküldüğünde...
Tepsiler

Kilim Desenli Ahşap Sunum Tepsisi

Architab
131546
₺190,00
Kilim Desenli Doğal Ahşap Sunum Tepsisi.  Günlük kullanım için az yer kaplayan, kullanışlı ve şık ahşap tepsiler mi arıyorsunuz?  Architab atölye tasarımı doğal ahşap tepsilerimize bayılacaksınız. Ergonomik yapısı ve her kullanıma uygun farklı ebatlara sahip ahşap tepsi koleksiyonumuzu inceleyin. Hantal tepsileri koyacak yer bulamıyorsanız bu tepsi tam...
Nişan/Yüzük Tepsileri

Oymalı ahşap çerçeve nişan tepsisi modelleri

Architab
131485
₺480,00
Nişan tepsisi modelleri Doğal Ahşap yüzük tepsisi modelleri  Söz tepsisi modelleri Yüzük tepsisi modelleri inceleyin. Vintage tarzında, ceviz rengi, ahşap oymalı nişan tepsisi. Uzun yıllar saklayıp bu mutlu gününüzü anımsayacağınız çok şık bir dekoratif üründür. İsimli söz tepsisi mi arıyorsun? Üzeri isimlerinizle süslenmiş doğal ahşap nişan tepsisi...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.