Doğal Ahşap Fıçı Tasarımlı Stick Şekerlik

ahşap fıçı stick şekerlik

Doğal ahşap cafe ve restaurant ekipmanlarınızı temin ederken Architab Atölye koleksiyonlarını mutlaka detaylı bir şekilde incelemenizi öneriyoruz. 

Masalarınızın boyutlarına ve konseptinize uygun onlarca farklı tasarımı ve gerek masaüstü gerekse sunum ekipmanını bulabileceğiniz online satış sitemiz 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Konusunda tecrübeli tasarımcılar ve usta marangoz ekibimiz sayesinde mutlaka sizin işletmenizle uyumlu bir ürünü çok uygun fiyatlarla temin etme şansını yakalamak için www.architab.net bir tık yakınınızda. 

Fıçı Formlu Stick Şekerlik

Müşterilerini daimi ziyaretçilere dönüştürmeye çalışan başarılı işletmeciler konseptlerine çok özen gösteriyorlar. Bir bütün olarak tasarlanan cafe ve restaurantlar müşterilere özel hissetmelerine sebep oluyor. Ancak bu konudaki en büyük zorluk sunum ve masa üstü ekipmanlarda yaşanıyor. İç mimarların tasarımlarını sunarken en çok stres yaşadığı konu olan ekipmanların özel olarak hazırlatılması konusunda Architab Atölye titiz çalışmalar yapıyor. 

Arhitab Atölye sahip olduğu iç mimar kadrosu sayesinde, bu yaşanan stresi en aza indirmeyi başarıyor. 

Fıçı formlu ahşap stick şekerlik tasarımı da böyle bir ihtiyaç vesilesi ile ortaya çıktı. 

Günümüzde, işletmelerin büyüklüğünden ziyade; müşteriler kendilerine en özel hizmeti veren mekanları tercih ediyorlar. Durum böyle olunca hizmet kalitesini artırabilmek ve müşterilere daha yakın olabilmek adına metrekaresi çok küçük olan cafeler hizmet için ortaya çıkmaya başladı. Kaldırımlara kadar taşan kuyruklar oluşan kahveciler bunlara en güzel örneklerden. Sadece kahve ve türevlerini müşterilerine sunan işletmeler çok büyük masalara ihtiyaç duymuyorlar. Ve tabi iç mimarlar da çok uzun oturma süreleri olmaması için özel sandalye ve masalar seçiyorlar. 

Böyle durumlarda 40x40cm yi bulabilen küçüklükteki masalarda şekerlik seçimi oldukça zor bir hal alıyor. 

Şekerlik gün içinde bitip bitmediği takip edilip takviyesi yapılması gereken bir ekipmandır ancak; yoğun işletmelerde takibi zorlaşabilir. 

Fıçı formlu şekerlik hem ergonomik ebatları hem de sahip olduğu geniş haznesi ile dar alanlarda müthiş bir çözüm sunuyor. 

Görüntüsünün şıklığı ile müşterilerin beğenisini toplayan şekerlik aynı zamanda masa numarası olarak da kullanılabiliyor. Bu sayede iki farklı ekipmanı aynı masada kullanma zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz. 

ahşap fıçı şekerlik

Özel Ahşap Tasarımlar

Konseptiniz için gerçekten özel bir ürün hazırlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logonuza ve mekanınızın konseptine en uygun ahşap ürünleri üreterek adresinize teslim ediyoruz. 

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

info@hitab.net  //  0384 219 33 00  //  Whatsapp: 0384 219 33 00

İlgili ürünler

babalar günü ahşap hediye babalar günü ahşap hediye 2
  • Satılık!
Masa Üstü Ekipmanlar

Ahşap Masaüstü set-up tuzluk şekerlik

Architab
131003
₺310,00
Ahşap masa üstü cafe / restoran set-up, masa numarası tasarımımız Cafe ve restoranlar için masa üzeri tasarımı çok önemlidir. Çoğu işletme birbiriyle uyumlu ekipmanları bir araya getirmekte zorlanır ve masa üzerinde gereksiz bir kalabalık ve uyumsuzluk yaşanır.  Architab atölye tarafından tasarlanan doğal ahşap masaüstü ekipmanları ile konseptinizle tam...
Ürün istek listesine eklendi