ahsap pecetelik

Doğal Ahşaptan Tasarladığımız Peçetelik Tasarımı

Cafe ve restoranların en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan biri olan peçetelikler, basmakalıp tasarımlar içinde sıkışıp seri imalata sokulmuş ve samimiyetsiz, tasarımın ruhundan uzak kütlelere çevirmiştir. Dispanser peçeteliklerden bahsediyoruz. Kocaman bir kütle içinde masa üzerinde oldukça fazla yer kaplarlar ve ihtiyaçtan fazla peçete tüketimine neden olurlar. 

Architab Atölye ahşap peçetelik tasarımlarında masalarınızın ölçüsü, logonuz ve işletmenizin konseptiyle uyumlu ürünler hazırlıyor. Çoğu cafe ve restoran müşterilerine öze bir hizmet sunabilmek adına peçetelerini bile baskılı kullanıyor. Durum böyle olunca marketten satın alınan basit bir peçeteliğin bu kadar özen gösterilmiş bir konsept içinde yeri olmadığını söylemek yanlış olmaz. 

Logonuza özel ahşap peçetelik arıyorsanız burayı inceleyin.

Architab Atölye ürünleri, size özel olarak üretilir. Seri üretim bandından arındırılmış ahşap ekipman ihtiyaçlarınız için Architab Atölye doğru çözüm ortağınız olacak. Türkiye'de özgün olabilmek gerçekten çok çaba istiyor ve kopyacı zihniyetin sizin emeklerinizi çok kısa bir sürede heba etmesi gerçekten sinir bozucu olabiliyor. Architab Atölye tasarımlarını çalarak satmaya çalışan kalitesiz işletmelerin çokluğu sebebiyle, sizin ne kadar zorluk çektiğinizi gayet iyi biliyoruz. Bu sebeple ürünlerimiz tamamen özgün tasarımlara sahiptir ve sizin özgün fikirlerinize uyum sağlayacak şekilde özel tasarımlar hazırlayarak, rakip işletmelerin sizi kopyalamasını önlüyoruz. 

Örneğin işin özünde kahve çekirdeğinin iki türü vardır: Arabica ve Robusta. Kahve paketlerinde hep %100 Arabica veya Single Origin ifadelerine rastlanır. Single origin ifadesi kahvenin harman olmadığını, hepsinin belirli bir bölgenin ürünü olduğunu belirtir. Ancak House blend, office blend ve bunun gibi harmanlar kahvenin içinde değişik aromaları tadabileceğimiz manasına gelir. Yani bu kahvenin tadının bu markaya özel olduğunun simgesidir ve karışım oranı tamamen ustasının sırrıdır. Durum böyle olunca ülkemizde isim yapmış kahve zincirleri bu tadın farklı olduğunu müşterilerine gösterebilmek için, rakiplerinden kopabilmek adına konseptlerini de kahvelerinin tadı gibi kopyalanamaz yapma gayreti içinde. Çok doğal olarak bu çaba özgün olmayı beceremeyen hemen her yerde rastladığımız kopyacı zihniyeti engellemeye yöneliktir. 

Architab Atölye işin bu kısmında sizinle beraber hareket ederek, markanızı ön plana çıkaracak, kaliteli ve benzersiz ahşap ekipmanlar üretiyor. 

Peçetelik aslında basit bir ekipman değildir

Bir cafe veya restoranın tasarımı sadece iç mimarın zevkine göre hazırlanmaz. İç mimar bu işletmede sunulacak hizmeti önce tanımlar, sonra menü içeriğine göre, alanın kullanımı hakkında bir ön proje hazırlar. Masa ebatları, masalar arasındaki mesafe, kullanılacak olan sandalyeler veya oturma grupları, ışıklandırmanın masalara ve iç mekana uyumu ve daha onlarca farklı faktör sadece işletmenin sunacağı hizmete uyumlu olması için tasarımın konusu olur. 

Durum böyle olunca, küçük ekipmanlar işin her zaman en son dokunuşları kısmında ortaya çıkar. İşletmeciler ve işletme yöneticileri tarafından çoğunlukla endüstriyel mutfak malzemesi satan toptancılardan temin edilmesi planlanan bu tür ekipmanlar, mimarın günlerce tasarladığı mekanı bir anda pazar yerine çevirmeye yeter. 

2 kişilik masaya 6 kişilik dispanser peçetelik mi koyacaksınız?

İç mimarınızın iki kişilik olarak konumlandırdığı masaya siz 6 kişilik peçeteliği koyduğunuz zaman, mimarın menünüzle özdeşleştirerek hazırladığı masanın ebatı bir anda küçücük kalır. Sattığınız menü masaya sığmaz, müşterileriniz masada kendilerini rahat hissedemez ve potansiyel müşteri kayıpları yaşarsınız. 

İşletmecilerin gözden kaçırdığı bu basit konu, çoğu zaman cafenin veya restoranın kapısına kilit vurmaya kadar gidebiliyor. Sebebinin bu kadar basit olabileceğini ise çoğu zaman göremiyorlar. 

Architab Atölye olarak, yıllardır verdiğimiz bu hizmetten edindiğimiz tecrübelerimizi size aktarmaya çalışıyoruz. Size en uygun çözümü sunabilmek adına seri imalat değil, siparişinize göre tasarım ve imalat yapıyoruz. 

Kaliteli Doğal Ahşap Cafe ve Restaurant Ekipmanları için Architab Atölye ile Hemen İletişime Geçin.

info@hitab.net  //  0384 219 33 00  //  Whatsapp: 0535 510 91 45

bambu pecetelik

İlgili ürünler

babalar günü ahşap hediye babalar günü ahşap hediye 2
  • Satılık!
Masa Üstü Ekipmanlar

Ahşap Masaüstü set-up tuzluk şekerlik

Architab
131003
₺220,00
Ahşap masa üstü cafe / restoran set-up, masa numarası tasarımımız Cafe ve restoranlar için masa üzeri tasarımı çok önemlidir. Çoğu işletme birbiriyle uyumlu ekipmanları bir araya getirmekte zorlanır ve masa üzerinde gereksiz bir kalabalık ve uyumsuzluk yaşanır.  Architab atölye tarafından tasarlanan doğal ahşap masaüstü ekipmanları ile konseptinizle tam...
Cafe ve Restaurant Ekipmanları

Ahşap Peçetelik ve Masa Numaratörü

Architab
131812
₺70,00
Ahşap Peçetelik ve Masa Numaratörü mü Arıyorsunuz? Architab Atölye doğal masif ahşaptan tasarlayarak ürettiğimiz peçetelik çeşitlerimizi web sitemizde inceleyip sipariş verebilirsiniz.  Ergonomik tasarımı ile masa üzerinde çok yer kaplamadan aynı anda birden fazla amaca hizmet etmektedir. Dilerseniz masa üzerinde sürekli durmasını istediğiniz menüleri de...
Bahşiş Kutuları

Doğal ahşap logoya özel bahşiş kutusu tipbox

Architab
131362
₺450,00
Cafe Restoran ve Otel logosuna özel olarak tasarladığımız bahşiş kutuları çok ilgi görüyor.  Logonuz ön planda olduğu için benzersiz olurlar. Doğal ahşap üzerine oyma, kabartma, yakma ve baskı teknikleri bir araya getirilerek oluşturulurlar.  Makine destekli el işçiliği ürünüdür. Uzun bir süreç ve bu süreç neticesinde çok şık bir ürün ortaya çıkar....
Ahşap Baharatlıklar

Doğal ahşap tuzluk ve karabiberlik baharatlıklar

Architab
130921
₺100,00
Dekoratif doğal ahşap tuzluk ve biberlik Architab atölye tasarımı olan doğal ahşap tuzluklar ile, nemlenmiş tuz probleminiz artık olmayacak. Ahşap doğası gereği nemi absorbe ederek tuzun top olmasına engel olur. Bu sayede uzun mesailer harcayarak temizlemek zorunda kaldığınız porselen tuzluklardan çok daha kullanışlıdır.  Yumuşatılmış kenarları sayesinde...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.