Doğal Ahşap Saat Kutusu

Kol saati takmayı sevenler, saatlerinin değerini bilirler... 

Hayatın tamamı aslında bir zamandan ibaret. Hal böyle olunca zamanı yakalamak için icat edilmiş en özel ürün saat olsa gerek. 

Kol saati saklama kutusu olarak tasarladığımız ürünümüzü inceleyin. Tamamen doğal ahşaptan üretilmiş ve saatinizi dış etkenlerden tam manasıyla koruyabilecek bir ışıklı vitrin ürünüdür. 12v pille çalışan led lambası ile iç aydınlatması size saatinizi neden sevdiğinizi tekrar hatırlatacak. Sadece kolunuzda değil bu özel vitrin tasarımı saat kutusu içinde de saatiniz oldukça şık duracak. 

O'na Ne Hediye Almalıyım?

Sevdiklerinize hediye almak istiyorsunuz ancak kararsız mısınız? Çok doğru bir adrestesiniz... Architab Atölye kişiselleştirilebilir ürünleri sayesinde hediye stresinden çok hızlı bir şekilde sıyrılabilirsiniz. 

Ahşap Saat Kutusu neden doğru bir hediyedir? 

Babama ne hediye alabilirim? Evet gerçekten babalar veya erkek arkadaşa hediye almak çok zordur. Erkeklerin standart bir zevki bulunmamaktadır. Bu sebeple en çok erkeklere hediye alınırken zorlanır insan. Bu gibi durumlarda kaçamak hediyelerle onları mutlu edebilirsiniz. 

Belki satın aldığınız saati beğenmeyebilir... Ancak onun en sevdiği saat için özel bir saklama kutusu almak çok özel bir davranış olabilir! 

Evet tam olarak anlatmaya çalıştığımız şey bu. "Mutlaka aldığım hediyeye bir kulp bulur..." mu diyorsunuz? Kişiselleştirilebilir bu ahşap tasarım sayesinde ona unutamayacağı ve ömür boyu başucunda saklayacağı bir hediye verebilirsiniz. 

Ahşap saat saklama kutumuzun ön yüzündeki çerçeve alana sevdiklerinizin ismini ücretsiz kazıyoruz. 

Buraya tıklayarak ürüne ulaşabilir ve detaylı inceleyebilirsiniz. 

Doğal bir ahşap ürüne kim hayır diyebilir ki? Üstelik kişiselleştirilmiş olması, ve her kol saati için uygun olması çok müthiş özellikler. 

Markette bulabileceğiniz 12v pille uzun süre çalışır. Kablo ve priz aramanıza gerek yok, istediğiniz her yere götürerek çalıştırabilirsiniz. 

ahşap saat saklama kutusu

ahşap kutu

hediye ahşap saat kutusu

İlgili ürünler

Saatler

Ahşap Led Işıklı Saat Kutusu

Architab
132604
₺540,00
Saat kullanmayı sevenler için özel bir hediye Sevdiklerinize hediye alırken onların kullanmaktan zevk alacakları ürünler mi arıyorsunuz? Architab Atölye hediyelik ürünlerini inceleyin. Kişiselleştirilebilir doğal ahşap ürünlerimiz sayesinde sevdiklerinize bir ömür boyu sizi hatırlatacak hediyeler burada.  Saat kullanmayı sevenler, saatlerine değer...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.