Masaüstü Sigara İçilmez Yazısı Çeşitleri

İş yerinizde, evinizde veya otelinizin odalarında sigara içilmeyen alanları belirtmek için özel bir uyarı levhası mı arıyorsunuz?

ahşap sigara içilmez yazısı

Metal uyarı levhaları muhtemelen mobilyalarınızın çizilmesine sebep olacak veya keskin yüzeyleri sebebiyle istenmeyen kazalara sebebiyet verebilecektir. Bu sebeple burada sigara içilmez yazısı bulunan uyarı levhalarında tercih etmemenizi öneririz.

Aynı zamanda pleksi üzerine folyo ile yazılan uyarı levhaları aslında şeffaf oldukları için ilk aşamada tercih edilebilir ancak kullanım anında; elektrostatik olan pleksiglass malzemenin çok fazla toz tuttuğunu görebilirsiniz. Elbette bir diğer dezavantajı ise çabuk kırılan bir yapıya sahip olmalarıdır.

Architab Atölye ahşap koleksiyonunda bulabileceğiniz dekoratif “No Smoking” yazılı sigara içilmez levhası ise çok uzun ömürlüdür. Kendiliğinden ayakta durabilen uyarı yazısı aynı zamanda yan tarafından çıkan bir Wi-fi şifre bölümüne sahiptir. Bu bölümdeki yazıyı yazıcınızdan basit bir şekilde çıkarıp makasla keserek yerine yerleştirebilirsiniz. Çerçeveli tasarımı sayesinde kolayca değişir ve sabitlenir.

Müşterilerinizin sigara içmesini engellemek (stops smoking) için kullanabileceğiniz bu ürünle aynı zamanda güzel bir farkındalık da yaratmış olursunuz. Markanızı ürünün arka bölümüne işleyebiliriz böylece çalınmasının önüne geçebilirsiniz.

Ofislerde sigara kullanımı günümüzde oldukça azaldı ancak yine de bazı müşterilerinize, “burada sigara içmeyiniz” diyemediğinizi biliyoruz. Böyle durumlar için, bu alanda sigara içilmediğine dair bir yazıyı masa üzerine koymanız oldukça başarılı bir sonuç verebilir ve aynı zamanda müşterinizi de kaybetmemiş olursunuz.

Otel odası sigara içilmez yazısı

Sigara tüketmeyen müşterilerin rahat etmesi için artık bütün oteller sigara içilmeyen odalar ayırmaya başladılar. Bu odalarda kül tablası ve kibrit bulunmuyor. Aslında uygulama oldukça başarılı sonuçlar veriyor gibi görünüyor.

Sigara kokusunun odadan arındırılması için oldukça yoğun oda kokuları kullanılması gerekiyor ancak %100 sonuca ulaşamadıkları bir gerçek. Çünkü sigara içilen bir odada duvarlardan tutun halıya kadar sinen bir is kokusu odayı sarıyor.

Yabancı konuklar ağırlayan, turistik bir işletme sahibiyseniz uyarı yazınızı İngilizce “No Smoking” olarak hazırlamak mümkün veya dilediğiniz herhangi bir şekilde uyarı yazısını kişiselleştirebiliriz.

Otel müşterileriniz internet ağınızı kullanmak istediğinde şifre paylaşırken sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Sigara içilmez uyarı levhamızın yanındaki özel bölmede kablosuz internet şifrenizi paylaşabileceğiniz bir bölüm mevcut. Bu sayede her müşteriye ayrı ayrı şifreyi vermek zorunda kalmazsınız.

İş yerinize otelinize veya cafe - restaurant’ınıza özel ahşap ekipmanlar hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@hitab.net  //  0384 219 33 00  // Whatsapp: 0535 510 91 45

sigara içilmeyen oda

İlgili ürünler

Otel Ekipmanları

Ahşap 3D Lütfen Rahatsız Etmeyin Kartı

Architab
131829
₺140,00
Ahşap Otel DND Kartı mı Arıyorsunuz? Lütfen Rahatsız etmeyin kartları. Tamamı doğal ahşaptan kesilerek hazırlanan üç boyutlu Do Not Disturb uyarı kartlarımızı inceleyin. Otelinize özel olarak hazırlanan bu kartlar ile artık karton DND yazısı aramaya son vereceksiniz. Uzun ömürlü ve kabartma yazılarıyla hem şık bir görünüme sahiptir hem de uzun yıllar...
Otel Ekipmanları

Ahşap Otel Karşılama Tepsileri

Architab
131799
₺425,00
Otel Odaları veya Ofis için Ahşap Karşılama Tepsileri mi Arıyorsunuz? Architab Atölye doğal ahşap otel karşılama tepsisi modellerini inceleyin. Ofiste ve otel odalarında günlük kullanım için tasarlanmış ahşap tepsilerimiz ile ikramlarınızın hepsini bir arada tutabilirsiniz. Misafirlerinize özel bir deneyim sunmak isterseniz firma logonuzu ahşap otel...
Otel Ekipmanları

Ahşap ve Halatlı Do Not Disturb Yazısı

Architab
131836
₺165,00
Halatlı Ahşap Lütfen Rahatsız Etmeyin Kartı Otel konseptinizle uyumlu ekipman ihtiyaçlarınız için Architab Atölye tasarımlarını inceleyebilirsiniz. %100 doğal ahşap ve halatın bir arada kullanıldığı Lütfen Rahatsız Etmeyiniz ( DND ) uyarı yazısı oteliniz için en uygun ekipman olabilir. Uzun yıllar kullanabilmeniz için, iki kat çizilmeye karşı...
Yonlendirmeler

Masaüstü Sigara içilmez Yazısı

Architab
131904
₺160,00
Konuklarınızı uyarmak için sigara içilmez yazısı mı arıyorsunuz? Otellerin sigara içilmeyen odalarında veya her türlü kapalı mekanda; konuklarınızı bu alanda sigara içilmediğine dair uyarabileceğiniz, masaüstü ahşap uyarı levhamızı inceleyin. Kendiliğinden ayakta durabilen tasarımı sayesinde sigara içilmez uyarı levhası oldukça şık ve kullanışlıdır....
Ürün istek listesine eklendi