Logonuza Özel Doğal Ahşap Tabela

doğal ahşap tabela imalatı

Architab Atölye doğal ahşap ürünler gamında iç ve dış mekan tabela tasarımları da bulunuyor. Genellikle metal ve plastik tabelalardan kurtulmak isteyenlerin ve bu tabelaların oluşturduğu çevre kirliliğinin farkında olanların tercihidir ahşap tabelalar. Ahşabın sıcaklığının iç ve dış mekan tabela tasarımlarında kullanılması dikkatleri üzerine çeker. 

Endirekt aydınlatma yöntemleri kullanarak çok şık bir çözüm yaratabileceğiniz ahşap tabela tasarımlarında Architab Atölye adresinize teslim kargo seçeneği ile bir adım önde. 

Aynı şekilde bulunmanıza gerek kalmadan, montajını ustanıza yaptırabileceğiniz tak-çıkar konseptli tabelalar ile markanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz. 

Alüminyum kasalı ve zamanla paslanan tabelaların aksine ahşap eskidikçe daha da değerlenir ve görsel olarak çok daha şık durur. 

Şehir hayatı günümüzde git gide daha yoğun bir hal alıyor ve bu durum işletmelerin de artmasına sebep oluyor. Ana cadde üzerinde bulunan işletmeler müşterilerinin dikkatini çekebilmek adına uyumlu uyumsuz demeden her türlü tabelayı iş yerinin cephesinden sokağa doğru taşırıyorlar. 

Aslında önemli olan kaç tane tabelanız olduğu değil! Sizi ne kadar temsil edebildiğidir.

Yerel işletmelerin aksine; kurumsal firmaların tabelaları çok daha sade ve renk belirginlikleri ile ön plana çıkıyorlar. Marka bilinirliği ve farkındalık için gerekli olan elbette bu kadar basit. Ancak yerel işletmecilerin kaygıları hiçbir zaman son bulmayacak gibi. Kayan led yazılar, fener tabelalar, abartılı cam yazıları, indirim olmasa bile indirim tabelaları ve daha onlarca yersiz reklam aracı işletmelerin görünürlüğünü ve markasını kirletirken aynı zamanda sokak kirliliğine de sebep oluyor. 

Architab Atölye olarak bunun farkındayız ve müşterilerimizi doğru olduğunu düşündüğümüz yönde yönlendirmeyi seviyoruz. 10 metre uzunluğunda bir tabelaya ihtiyaçları olmadığını, markayı ön plana çıkaracak simgesel tabelaların hem markaları için hem de sokakta yaşayan diğer insanlar için çok daha uygun olduğunu her zaman tarif ederiz. 

Işıl ışıl yanan ve hatta spot lambalarla desteklenen renk cümbüşü tabelalara artık son vermenin zamanı gelmedi mi? Günümüzde hemen hepimiz gideceğimiz yerin nerede olduğuna önce internetten bakıyor, araştırıyor gerekirse fiyatları karşılaştırıp öyle gidiyoruz. Bu duruma işletmenizi adapte etmeniz çok daha önemlidir. İnsanlar tabeladaki isminizin büyüklüğüne göre değil, verdiğiniz hizmetin veya ürünün kalitesine göre sizi seçiyorlar. Bu durumda yapılması gereken şey, internet ortamına işletmenizin dış cephesini uyumlu hale getirmek diyebiliriz. 

Google Haritalar ile gideceği yere önceden bakmak isteyen müşterinizi düşünelim. 10 metre cephesi bulunan iş yerinizin internet üzerinden fotoğraflarına bakıyor. 10 metre cephede, camların da reklamlar ve kampanyalarla süslendiğini düşündüğünüz zaman tahminen 50 metrekarelik bir alanı reklamlarla kapatmış olacaksınız ve fotoğrafı gören müşteriniz işletmenizin içine dair hiçbir fikir sahibi olamayacak veya 5 yıl önce cama yazdığınız %50 indirim yazısını görüp işletmenize geldiğinde hayal kırıklığına uğrayabilecek ve satın alım yapmadan muhtemelen çıkacaktır. Evet siz camınıza belki 1 aylık indirim hakkında bilgiler yazıyorsunuz ancak internet ortamında bu yazılar uzun yıllar silinmeden kalabilir. 

İşletme Tabelalarında Sadelik Her Zaman Beğenilir

Sade tasarımlar her zaman beğeni toplar ve Architab atölye, konseptinizle uyumlu ürünler üretir. 

Nevşehir, Avanos'ta bulunan Zeus Sahne adlı cafe ve restaurant için hazırladığımız ahşap tabela tasarımını sizinle paylaşıyoruz.

Logonuza özel doğal ahşap tabela için bizimle iletişime geçebilirsiniz

info@hitab.net  //  0384 219 33 00 //  Whatsapp: 0535 510 91 45

Zeus Sahne Avanos Tabela

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.