Ankara Coffee Festival 2019

ankara coffee festival

Merhaba! Ankara'da etkinlik arayışında olanlarınız için geleneksel hale gelen bir festival haberimiz var! 

DSM group tarafından her sene organize edilen Ankara Coffee Festival bu sene de yine Ankara'ya güzel kahve kokuları saçmaya geliyor. 

Her sene olduğu gibi bu sene de kahve festivaline katılmak üzere Architab Atölye ekibi olarak yoğun bir mesai yaptık ve festivaldeki yerimizi ayırdık. Kahve sunumu, çay sunumu ve ahşap tepsilerimizin yanında birbirinden eğlenceli ahşap oyuncak çeşitlerimizle sizi ağırlamayı planlıyoruz. 

Ahşap puzzle ve festival oyuncaklarımızı standımızın etrafında görebilirsiniz ve hatta büyük boyuttaki oyuncaklar ile festival boyunca arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmeye hazır olun! 

Ankara Coffee Festival Nerede?

Bilkent yerleşkesi içerisinde bulunan Bilkent Center AVM'nin otoparkında düzenlenen Ankara Coffee Festival tüm Ankara ve çevre illerden gelecek ziyaretçilere açıktır. 

Ankara Coffee Festival Katılımcıları Kimler?

Tabi ki; Architab atölye olarak her sene bu organizasyonu iple çekenlerin başında geliyoruz! Biz de sizinle beraber eğlenmek için yerimizi ayırdık. Ancak diğer katılımcıları ve kahve markalarını incelemek için Ankara Coffee Festival web sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

Ankara Coffee Festival Bilet Fiyatı Ne Kadar? 

Ankara Coffee Festival seanslar halinde ziyaretçilerine kapılarını açmaktadır. 

Her gün iki seans olacak şekilde ziyaretçileri kabul eden coffee festival için ister seanslık; isterseniz tam gün ve hatta isterseniz kombine bilet alarak bütün festival boyunca giriş yapabilirsiniz. 

1. Seans: 11:00 - 15:00 

2. Seans: 16:00 - 22:00

27 Eylül Cuma Günü Bilet Fiyatları

Bilet fiyatları Cuma günü için

1 seans 35TL

Tam gün 55TL

Kombine bilet 150TL (Fast Track Dahil) 3 gün boyunca giriş

28 - 29 Eylül Cumartesi - Pazar Bilet Fiyatları

1 seans 40TL

1 Seans + Fast Track 60TL

Tam gün 65TL

Tam gün + Fast Track 85TL

Kombine bilet 150TL (Fast Track Dahil) 3 gün boyunca giriş

Festival girişinde Fast Track Nedir?

Dream Sales Machine organizasyonuyla gerçekleşen festival Ankara'lıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Organizasyon firması ziyaretçilerin ve katılımcıların güvenliğini çok önemsiyor ve giriş anında kapıdan geçen herkes titizlikle kontrol altından geçirilerek festival alanına alınıyor. Bütün bu işlemler her seansın öncesinde yoğun bir trafiğe sebep oluyor. 

Bütün bu trafiği beklemek istemeyenler için bu sene organizasyon firması özel bir kapı hazırladı. Fast track olarak adlandırılan bu kapı hızlı geçiş yapabileceğiniz özel bir biletle erişime açılıyor. Yani uzun kuyrukları beklemeden alana hızlıca giriş yapmanıza olanak sağlıyor.

Biletin fiyatı diğerlerinden biraz daha pahalı ancak değerini uzun kuyruğu gördüğünüzde anlayabilirsiniz. 

Seans başına veya günlük fast track seçeneği eklenmiş ancak bizim önerimiz kombine bilet alarak tüm eğlenceyi 3 güne yayabilmeniz, bütün konserlerden yararlanabilmeniz ve festival alanına hızlıca geçiş yapabilmenizden yana. Hem fiyatı oldukça uygun hem de sunduğu fast track imkanı ile çok mantıklı bir seçenek olacaktır. 

Ankara Coffee Festival Bileti Nereden Alınır?

Architab Atölye olarak festival biletlerinin çok hızlı bir şekilde tükendiğini size tüyo olarak verebiliriz. Bu sebeple programınızı hemen yapmanızı öneriyoruz. 

DSM 'nin web sitesinde festival biletlerini online olarak alabilirsiniz. Adresi şu şekilde: https://www.dsmbilet.com/ankara-coffee-festival-bilet/

Bunun yanında DSM bu sene ödemelerin yapılabilmesi için bir cep telefonu uygulaması duyurusu yaptı. Bu uygulamaya şu adresten ulaşabilirsiniz: https://epp.im/dreamon

Ankara Coffee Festival Kimin Konseri Var?

Festival boyunca konserler ve atölyeleri takip ederek kahve eğlencenizi taçlandırabilirsiniz.

Bu sene de birbirinden özel sanatçıların sahne alacağı konserlerin tam programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Konser verecek isimler ise şu şekilde: DORUK PETEKKAYA - ALİCAN DEMİRTAŞ & SUPERBAD - NO SPOON - RADİOFORCE - DE LEJOS - AL'YORK - MİRKELAM - IN BEATS - DEMİRABİ - EKHO  - EMİR YARGIN -  FERİDUN DÜZAĞAÇ - IN HOODİES - IKARU - VEGA

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.