Yükseklik ve Okuma Ayarlı Çalışma Sehpası

Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Ahşap Çalışma Masası: Daha Verimli ve Konforlu Çalışmanın Anahtarı

Herkese merhaba! Architab Atölye tasarımlarına yön veren iç mimar İlknur ERDEN imzalı yepyeni ürünleri sizinle paylaşmak bizi heyecanlandırıyor! 

Yükseklik ve okuma ayarlı kitap okuma veya çalışma sehpası olarak kullanabileceğiniz çok fonksiyonel tasarımlarla karşınızdayız. 

Evde, ofiste, bahçede, dilediğiniz her yere götürüp kolayca kurabileceğiniz bir masa. 

Ergonomik tasarımları ile birbirinden şık ve renkli baskılarla eğlenceli rahle tasarımlarımız ile ister kendinize ister çocuklarınıza eşsiz bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. 

Okuma Yüksekliği Ayarlı Kitap Stantı

Kitap okurken yaptığımız en büyük hatalardan biri, doğru oturma pozisyonunu kaybetmemizdir. Hemen hepimizin sık sık yaşadığı problem sırt ağrıları, boyun ağrıları ve baş ağrıları kitap okumadan bizi bazen soğutabiliyor. 

Kitap okurken veya bilgisayar başında çalışırken yanlış pozisyonda oturmak konusunda uzmanlar sık sık medyada bizleri uyarıyor. Bu her ne kadar hepimizin aklının bir köşesinde de olsa; bir an kendimizi yine hatalı oturur vaziyette buluyoruz. 

Peki bu hatalı oturma pozisyonunu düzeltmek nasıl mümkün olabilir? 

Okuma yüksekliği ayarlı sehpalarımız sayesinde, en ideal okuma ayarınızı kendiniz yapabilirsiniz. 

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak

İçinde bulunduğumuz ve uyum sağlamakta pek de zorlanmadığımız dijital çağ, okuma alışkanlıklarımızı çocuklara aktarmada zorluk yaşatıyor. 

Uzun süre kitabı eline alıp okumakta zorluk çeken çocuklara, okuma alışkanlığını kazandırmak ve bunu yaparken eğlenmelerini sağlamak için doğal ahşap çalışma masamızı kullanabilirsiniz. 

Çocuklar için tasarlanan küçük sandalyeler ile birlikte yükseklik ayarlı rahle modelimiz tam bir çalışma masası olarak kullanılabilir. Böylece kendi ölçüleriyle çok uyumlu bir çalışma masası elde eden çocuklar uzun süre ders çalışıp, kitap okuyabiliyorlar. 

Kitap okuma aparatı aynı zamanda çok işlevli bir ahşap rahle olarak kullanılır. Dilerseniz kişiselleştirebilirsiniz.

Kitap standı hediye etmek için çok güzel bir fikirdir.

ÜRÜN ViDEOLARINI iZLEYiN

Laptop Dizüstü Bilgisayar Sehpası

Hemen her evde kullandığımız dizüstü bilgisayarlar taşınabilir olmaları sebebiyle tercih ettiğimiz bir ürün. Ancak iş evde kullanmaya geldiğinde sabit masalar üzerinde her zaman yeterli yere sahip olamayabiliyoruz. 

Yatakta bilgisayar kullanmak için özel bir düzenek mi arıyorsunuz? 

Yükseklik ayarlı kitap okuma sehpamız ile yatalak hastalar için özel bir çalışma alanı oluşturmak mümkün. 

Ayaklı kitap okuma standı tasarımımız aynı zamanda masa üzerinde de kullanılabilir. 

Laptop Sehpası yeni modellerimizi inceleyin. Mouse koyma alanı, iki yandan açılan özel çekmece alanları ile telefon tutacağı, bardak

koyma alanı ve kalemlik ikramlık alanlara sahip. 

Hemen Sepetinize Ekleyip Satın Alabilirsiniz

Ayarlı Kitap Sehpaları

Temayüz Çalışma Masası

Architab
132581
₺1.800,00
Architab Atölye Temayüz Çalışma Masası Temayüz kelime manasıyla: "Benzerlerine göre üstün duruma gelme, onlar arasında sivrilme, seçkinleşme." anlamlarına gelmektedir.  Bu ürünümüzde bu ismi koymaktaki amacımız, benzerlerinden çok daha fazla özelliğe sahip olması ve kullanıcısına çok fazla seçenek sunmasıdır.  Doğal ahşaptan ürettiğimiz ekstra ayarlı...

Evinizde veya iş yerinizde çalışırken rahat ve verimli bir ortam yaratmak önemlidir. İşte bu amaçla özel olarak tasarlanmış olan, fırınlanmış doğal ahşaptan üretilen taşınabilir çalışma masası tam da sizin aradığınız çözümdür.

Özellikle hafif ve dayanıklı yapısı, 5 farklı ayak yüksekliği seçeneği ve elde taşınabilir boyutları ile benzersizdir. İlk açılımda masanın alt kısmının yerden yüksekliği 21 cm iken, beşinci kademede 32 cm'ye kadar yükseltebilirsiniz.

Üst tabla ise laptop alanı, kademeli olarak yükselen mouse ve not alma alanı, 2 özel açılımlı çekmece ve 100 cm genişliğinde açıldığında oluşan çalışma alanı ile oldukça fonksiyoneldir. Üstelik, ürün üzerine isim veya resim gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunuyoruz.

Solaklar için de özel imalat yapıyoruz ve baskı (varsa) su bazlı boyalarla yapılmış, solma veya silinmeye karşı iki kat çizilmez vernikle korunmuştur.

Evde, iş yerinde, masa üstünde, koltuk üzerinde, kanepede, yatakta veya yerde kullanılabilir. 

Bu çok fonksiyonlu taşınabilir ahşap çalışma masası ile verimli ve konforlu çalışmanın kapıları aralanacak. Hemen deneyin ve farkı görün!

Verimliliğinizi ve yaratıcılığınızı engelleyen sıkışık ve rahatsız çalışma alanlarından bıktınız mı? Daha fazla kendinizi yormayın, çünkü Ultimate Çok İşlevli Masa tüm sorunlarınızı çözmek için burada!

Çalışma ve laptop alanlarının yanı sıra çalışma masasının iki yanında özel açılan çekmeceler de bulunuyor. Birinci çekmecede bardaklık ve ikram bölümü, ikinci çekmecede ise cep telefonuluk ve kalemlik alanı yer alıyor. Her iki çekmece de açıldığında, masanın toplam çalışma alanı 100 cm'dir ve bu da size işlerinizi halletmek için bolca alan sağlar.

Bu masa sadece işlevsel değil, aynı zamanda estetik düşünülerek tasarlandı. Çalışma masasını kişiselleştirmek isterseniz üzerine su bazlı boyalar kullanılarak isim veya resim yazdırılmasını isteyebilirsiniz. Baskı, solmamasını veya silinmemesini sağlamak için iki kat çizilmez vernikle korunmaktadır.

Bu ürün üzerine ücretsiz kişiselleştirme yapıyoruz!

Evet, ürün üzerine dilerseniz isminizi, hediye etmek istediğiniz kişinin sevdiği bir resmi veya en çok okumaktan huzur bulduğunuz Âyet-i Kerime'yi ücretsiz olarak baskı yapıyoruz. 

Renkli resimler için açık renk ahşap kullanıyoruz. Siyah renk yani karakalem çalışmaları, isimler veya benzeri çalışmaları ceviz rengi ahşap üzerine basıyoruz. 

Aşağıda örneklerini görebilir, bize göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerle kendi masanızı oluşturabilirsiniz! 

Solak bireyler için özel üretimler sunuyoruz, böylece herkes kadar siz de bu çok işlevli çalışma masasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Özel olarak üretilmiş siparişler için yalnızca 10 iş günü teslimat süresiyle, Ultimate Çok Fonksiyonlu Masa'ya bugün yatırım yapmamak için hiçbir neden yok! Çalışma alanınızı yükseltin ve artan konfor, üretkenlik ve yaratıcılığın keyfini çıkarın.

Bizimle iletişime geçin

info@hitab.net -- +90 384 219 33 00

İlgili ürünler

Ayarlı Kitap Sehpaları

Temayüz Çalışma Masası

Architab
132581
₺1.800,00
Architab Atölye Temayüz Çalışma Masası Temayüz kelime manasıyla: "Benzerlerine göre üstün duruma gelme, onlar arasında sivrilme, seçkinleşme." anlamlarına gelmektedir.  Bu ürünümüzde bu ismi koymaktaki amacımız, benzerlerinden çok daha fazla özelliğe sahip olması ve kullanıcısına çok fazla seçenek sunmasıdır.  Doğal ahşaptan ürettiğimiz ekstra ayarlı...
Ürün istek listesine eklendi