Yükseklik ve Okuma Ayarlı Çalışma Sehpası

Herkese merhaba! Architab Atölye tasarımlarına yön veren iç mimar İlknur ERDEN imzalı yepyeni ürünleri sizinle paylaşmak bizi heyecanlandırıyor! 

Yükseklik ve okuma ayarlı kitap okuma veya çalışma sehpası olarak kullanabileceğiniz çok fonksiyonel tasarımlarla karşınızdayız. 

Evde, ofiste, bahçede, dilediğiniz her yere götürüp kolayca kurabileceğiniz bir masa. 

Ergonomik tasarımları ile birbirinden şık ve renkli baskılarla eğlenceli rahle tasarımlarımız ile ister kendinize ister çocuklarınıza eşsiz bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. 

Okuma Yüksekliği Ayarlı Kitap Stantı

Kitap okurken yaptığımız en büyük hatalardan biri, doğru oturma pozisyonunu kaybetmemizdir. Hemen hepimizin sık sık yaşadığı problem sırt ağrıları, boyun ağrıları ve baş ağrıları kitap okumadan bizi bazen soğutabiliyor. 

Kitap okurken veya bilgisayar başında çalışırken yanlış pozisyonda oturmak konusunda uzmanlar sık sık medyada bizleri uyarıyor. Bu her ne kadar hepimizin aklının bir köşesinde de olsa; bir an kendimizi yine hatalı oturur vaziyette buluyoruz. 

Peki bu hatalı oturma pozisyonunu düzeltmek nasıl mümkün olabilir? 

Okuma yüksekliği ayarlı sehpalarımız sayesinde, en ideal okuma ayarınızı kendiniz yapabilirsiniz. 

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak

İçinde bulunduğumuz ve uyum sağlamakta pek de zorlanmadığımız dijital çağ, okuma alışkanlıklarımızı çocuklara aktarmada zorluk yaşatıyor. 

Uzun süre kitabı eline alıp okumakta zorluk çeken çocuklara, okuma alışkanlığını kazandırmak ve bunu yaparken eğlenmelerini sağlamak için doğal ahşap çalışma masamızı kullanabilirsiniz. 

Çocuklar için tasarlanan küçük sandalyeler ile birlikte yükseklik ayarlı rahle modelimiz tam bir çalışma masası olarak kullanılabilir. Böylece kendi ölçüleriyle çok uyumlu bir çalışma masası elde eden çocuklar uzun süre ders çalışıp, kitap okuyabiliyorlar. 

Kitap okuma aparatı aynı zamanda çok işlevli bir ahşap rahle olarak kullanılır. Dilerseniz kişiselleştirebilirsiniz.

Kitap standı hediye etmek için çok güzel bir fikirdir.

Laptop Dizüstü Bilgisayar Sehpası

Hemen her evde kullandığımız dizüstü bilgisayarlar taşınabilir olmaları sebebiyle tercih ettiğimiz bir ürün. Ancak iş evde kullanmaya geldiğinde sabit masalar üzerinde her zaman yeterli yere sahip olamayabiliyoruz. 

Yatakta bilgisayar kullanmak için özel bir düzenek mi arıyorsunuz? 

Yükseklik ayarlı kitap okuma sehpamız ile yatalak hastalar için özel bir çalışma alanı oluşturmak mümkün. 

Ayaklı kitap okuma standı tasarımımız aynı zamanda masa üzerinde de kullanılabilir. 

Laptop Sehpası yeni modellerimizi inceleyin. Mouse koyma alanı, iki yandan açılan özel çekmece alanları ile telefon tutacağı, bardak

koyma alanı ve kalemlik ikramlık alanlara sahip. 

Videolarını izlediğiniz ahşap rahle tasarımları tamamen atölyemizde hazırlanarak üretimi yine Architab Atölye'de yapılmaktadır. 

laptop standı

okuma sehpası

ayarlı çalışma masası

yükseklik ayarlı rahle

yükseklik ayarlı dizüstü bilgisayar sehpası

laptop masası

kitap okuma aparatı

eba ders masası

çekmeceli sehpa

kitap okuma sehpası ahşap

info@hitab.net  -  Whatsapp: 03842193300

Related products

Ayarlı Kitap Sehpaları

Ahşap Ayarlanabilir Laptop - Tablet Sehpası

Architab
132352
₺579,00
Laptop, Tablet ve Kitap Sehpası Gelişen teknoloji ile en çok kullandığımız elektronik aletler herhalde  telefon, tablet, laptopdur. Gerek iş için gerek gündelik hayatta video ve sosyal medyadan faydalanmak içinde elimizde, masamızda , kucağımızda yer edinen bu elektronik aletlerle o kadar çok vakit geçiriyoruz ki sonunda bir çoğumuz bel, boyun ağrılarına...
Ayarlı Kitap Sehpaları

Geometrik Desenli Ahşap Kitap Sehpası

Architab
132505
₺579,00
Doğal Ahşap Kitap Sehpası Koltuk üzerinde veya yatağınızda kitap okumak, film izlemek veya bilgisayar kullanmayı seviyor musunuz? Bir sağlık problemi sebebiyle yatağımızdan çalışmak zorunda kaldığımız zamanlar olabiliyor.  Bu gibi durumlar için özel olarak tasarladığımız ayarlanabilir sehpa tasarımını inceleyin. Dekoratif ve şık tasarımı ile bulunduğu...
Ayarlı Kitap Sehpaları

Kuş Tüylü Leptop Sehpası

Architab
132574
₺579,00
Leptop, kitap okuma koltuk sehpası Kuşları kim sevmez ki? Özgürce kanatlanıp uçmak... Kitap okumak da böyledir işte. Bambaşka diyarlara kitabın üzerinden bakarak seyahat etmek...  Tamamen doğal ahşap üzerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanan koltuk sehpası ürünümüz, uzun süreli kullanımınız için iki kat çizilmeye karşı vernikle koruma...
Ayarlı Kitap Sehpaları

Temayüz Çalışma Masası

Architab
132581
₺766,00
Architab Atölye Temayüz Çalışma Masası Temayüz kelime manasıyla: "Benzerlerine göre üstün duruma gelme, onlar arasında sivrilme, seçkinleşme." anlamlarına gelmektedir.  Bu ürünümüzde bu ismi koymaktaki amacımız, benzerlerinden çok daha fazla özelliğe sahip olması ve kullanıcısına çok fazla seçenek sunmasıdır.  Doğal ahşaptan ürettiğimiz ekstra ayarlı...
Ayarlı Kitap Sehpaları

Yaprak Desenli Kitap Sehpası

Architab
132512
₺579,00
Yaprak desenli ayarlanabilir doğal ahşap sehpa Yazın sıcak renklerini üzerinde barındıran, doğal ahşaptan tasarlayarak ürettiğimiz sehpamızı inceleyin.  Kitap okumayı seven sevdikleriniz için özel bir hediye arıyorsanız, bu ürünü mutlaka listeye eklemelisiniz.  Ahşap bardak altlığı ürünlerimizle kombin yaparak satın alabilirsiniz. Diğer seçenekleri...
İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.