Bahşiş Kutusu Fiyatları ve Modelleri

bahşiş kutusu

Tip box ne demek? Bahşiş kutusu ingilizce çevirisi tip box olarak yapılır. Tip kutusu denilince akla sürekli cafe ve restoranların kasalarının yanında bulunan acaip şekilli kutular akla geliyor. Sanki ne kadar ortama aykırı olurlarsa o kadar özel olacaklarmış gibi(!).

Yıllardır hemen her işletme tip-box ihtiyaçları için onlarca farklı kapıyı çaldı. Her birinden temin ettikleri bahşiş kutuları bir öncekini aratıyor oldu. Aslında bunun asıl sebebi tipbox kutusu dediğimiz ekipmanın genellikle işletmenin ekipmanı olarak değil de; çalışanları ilgilendiren bir mevzu olduğu düşünülmesiydi.

En çirkin ve en ucuz tip box kutuları kasa üzerine konur, çoğu zaman sağlam bile değildir ve bu acaip tasarımlı ürünle müşterinin iletişim kurması beklenirdi. Binbir çeşit uzun ve okunaksız bahşiş kutusu yazıları na ne demeli peki? Sanki bahşiş kutusu sözleri ni okumak atılacak olan para miktarını değiştirecekmiş gibi...

Bahşiş kutusu dekorasyon objesi olarak görülmediği için hep bu dışlanmaya maruz kaldı maalesef. Architab Atölye olarak bu olumsuz yönde ilerleyen gidişata bir dur dememiz gerektiğinin farkındaydık ve öyle de yaptık.

Tip box kutusunda güvenlik denilince sizin de aklınıza: Çelik kasa veya metal tip box gibi absürd fikirler mi geliyor? Sizce de gülünç değil mi? Örneğin kırılmaz sadaka kutuları türedi. Sadaka kutusu genellikle camilerde, hem caminin giderlerini karşılamak hem de bağışları bir arada tutmak için kullanılan bir kutuydu halbuki...

Cami dürüstlüğün, temizliğin ve saflığın adresiyken birden bu bahşiş kutularının çalınması ve kırılması haberleri türeyiverdi. Durum böyle olunca dünyanın en güzel mimarisine sahip Camilerimizde maalesef utanç kaynağı acayip şekilli kutular konuluverdi. Zincirlerle bağlananlar mı dersiniz veya duvarların içine saklanmaya çalışılanlar mı...

Bahşiş kutusu al mak için onlarca seçenek olduğu düşünülüyor. Örneğin reklamcılar... O çirkin plastik kutuların mucitleri... En ufak bir darbede kırılan akrilik camdan üretilmiş ve özensiz bir şekilde yapıştırılıp üzerine folyo ile işletmenin adı yazılan kutulardan bahsediyorum.

Veya mobilyacılar... MDF den yaptıkları dikdörtgen kocaman kutular ve onlara taktıkları kocaman demir kilitler ile zihnimizi çok meşgul ettiler. Para kasası ve kumbara modelleri ile oldukça çirkin bir yapıya dönüştü bahşiş kutuları.

Şık bir bahşiş kutusu nasıl yapılır, tip box nasıl olmalıdır?

Tip box kutusu aslında işletmenin markasını temsil etmeli. Konulduğu yer genellikle müşterilerin en çok vakit geçirdiği alan olduğu düşünülürse işletmenin imajı için aslında düşündüğünüzden çok daha önemlidir.

Logonuzun bulunduğu bir kutuyla müşterinizin ilgilenmesi, çalışanlarınızı bu kutuya attığı bahşişle ödüllendirmesi aslında düşünülenin aksine marka bilinirliği açısından çok önemlidir.

Masif ahşap tipbox tasarımlarımız hem işletme sahipleri, hem çalışanlar hem de müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

Cafe, restoran veya otellerin konseptleriyle uyumlu olarak hazırladığımız bahşiş kutuları hem mekanda göze batmıyor hem de; şık tasarımıyla ilgi çektiği için bahşişlerin attığını duyuyoruz.

Bahşiş kutularımızı kumbara olarak da kullanmak isteyen müşterilerimiz de oluyor. Özellikle Retro Tv tasarımlı bahşiş kutusu ürünümüzün ön yüzeyine aile fotoğrafınızı baskı yapabiliyoruz, bu ürünü kasa kumbara olarak satın alabilirsiniz. Gerekli bilgiler ürün sayfasında yer alır.

Bu yazıyı gören bahşiş atmadan geçmiyor

Kamyon arkası yazısı gibi değil mi başlık? İş yerinde bahşiş alma konusu bambaşka bir mevzuyken basit bir kutu üzerindeki yazının bahşiş attırdığını söylemek oldukça komik.

Diğer çoğu ülkede standart oranları olan bahşiş, ülkemizde; verilen hizmetin kalitesi ve müşterinin memnuniyeti ve daha birçok faktörün bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Durum böyle olunca bahşiş bırakmakla ilgili bilmeniz gereken her şey ülkeden ülkeye ve hatta şehirden şehire değişiklik gösterebiliyor.

Logonuza özel bahşiş kutusunu nasıl sipariş verebilirsiniz?

Cafe ve restoran kategorimizde bulunan Ödeme Araçları alt başlığını takip ettiğinizde bahşiş kutularına özel olarak ayırdığımız koleksiyonumuzu bulabilirsiniz. Siparişinizi web sitemiz üzerinden tamamladıktan sonra; logonuzu eposta adresimize (info@hitab.net) göndermeniz yeterli.

Logonuzun PDF formatında vektörel çizimini göndermelisiniz. Bu çizimi, kurumsal kimliğinizi hazırlayan tasarımcınızdan isteyebilirsiniz. Bahşiş kutusu siparişiniz size özel olarak hazırlanacağı için, 10 iş günü içerisinde adresinize kargolanacaktır.

Ürünlerimiz makine desteği kullanılarak elde üretilir. Bu sebeple üretim aşamasında ustalarımız ve tasarımcılarımız tarafından daha şık ve kullanışlı hale getirilmek üzere değişiklikler uygulanabilir.

Kaliteli ve sağlam masif ahşap bahşiş kutusu modellerimizin arka kısmında içini görebileceğiniz şeffaf kilitli cam bölüm bulunur. Yedek anahtarı ile birlikte ürün adresinize kargo edilir.

Ahşap bahşiş kutusu: Ana gövde, alt ayaklar ve tipbox yazısından oluşur. Herhangi bir kırılma riskine karşı 3 parça demonte olarak adresinize gönderilir. Basitçe hızlı yapıştırıcı kullanarak bu üç parçayı yapıştırarak kullanabilirsiniz. Altta bulunan ayak kısmını dilerseniz ince bir vida yardımıyla ana gövdeye sabitleyebilirsiniz.

Uzun yıllar kullanabilmeniz için ahşap tipbox tasarımlarımız iki kat çizilmeye karşı dayanıklı ipek mat vernikle koruma altına alınır.

ahşap bahşiş kutusu

Logonuza Özel Masif Bahşiş Kutusunu Hemen Sipariş Verin

info@hitab.net // 0384 219 33 00 // Whatsapp: 0384 219 33 00

İlgili ürünler

Bahşiş Kutuları

Doğal ahşap logoya özel bahşiş kutusu tipbox

Architab
131362
₺680,00
Cafe Restoran ve Otel logosuna özel olarak tasarladığımız bahşiş kutuları çok ilgi görüyor.  Logonuz ön planda olduğu için benzersiz olurlar. Doğal ahşap üzerine oyma, kabartma, yakma ve baskı teknikleri bir araya getirilerek oluşturulurlar.  Makine destekli el işçiliği ürünüdür. Uzun bir süreç ve bu süreç neticesinde çok şık bir ürün ortaya çıkar....
Bahşiş Kutuları

RETRO TV Tipbox / kumbara

Architab
130983
₺835,00
Cafe ve restoranda tipbox bahşiş kutusu olarak kullanabilirsiniz.  Ailece para biriktirmenize teşvik eden ürünümüz aynı zamanda kişiselleştirebilir bir özelliğe sahip kumbara olarak kullanabilirsiniz. İsteğinize özel aile fotoğrafını ekran kısmına basabilir bu şekilde çerçeve olarak da kullanabilirsiniz. Doğal ahşap ve eski model tüplü televizyonların...
Ürün istek listesine eklendi