Laptop Masanızın Üzerine Deseninizi Basıyoruz

Tamamı Architab imzası taşıyan tasarımı ve üretimini de kendimiz yaptığımız çalışma sehpalarımızı, sizin istediğiniz şekilde kişiselleştiriyoruz. 

Çocuklarınıza ders çalışmayı veya kitap okumayı mı aşılamak istiyorsunuz?

Günümüz olanakları genç neslin alışkanlıklarının değişmesine yol açtı. Bu hepimizin ortak kanısı. Çocukların talepleri çok daha fazla dijitalleşmek ve bu da tüm uzmanların sürekli üzerine basarak söylediği gibi çok daha fazla asosyal bir nesil ortaya çıkmasına sebep oluyor. 

Çocuğunuz kitap saylarında kaybolsun, sizin gibi bir kitap kurdu olsun isterdiniz değil mi? Kitap okuma alışkanlığı aslında hepimizin bildiği üzere okulda edinilmiyor. Kitap okuma alışkanlığı büyüklerimizden, tanıdıklarımızdan veya arkadaşlarımızdan görerek edindiğimiz bir alışkanlıktır. 

Evde kitap okuyan büyüklerini gören çocuklar kitaplara daha fazla dikkat gösterecek ve içeriğini merak edecektir. Elbette bizler de dijital hayata dalıp akıllı telefonlarımızı çok daha fazla kullanır olduk. Durum böyle olunca çocuklar da telefonda ne var acaba diye onunla daha fazla vakit geçirmeye çalışıyor. 

Rengarenk resimli kitaplar, boyama kitapları ve bulmacalı kitaplar bugün marketlerde bile çok rahat erişebildiğimiz birer kaynak aslında. Market alışverişi yaparken sepete atıp çocuklarımızın okumasını bekliyoruz. Peki hiç düşündünüz mü? Kitapların renkli sayfalarını birkaç defa gören çocukların o kitaba daha fazla ilgisi kalmıyor. Çünkü internet üzerinde çok kısa sürede yüzlerce renkli imaja veya videoya kolaylıkla ulaşabiliyor. 

Kitaplar artık dikkatleri üzerlerine çekmek konusunda yetersiz kalıyor. Peki bu kitapların gereksiz olduğu anlamına mı geliyor? Elbette hayır. 

Kitap okumak hayal gücünüzü geliştirir. Hiç gitmediğiniz ülkelere götürür, hiç tatmadığınız yemekleri ve kokuları tattırır.

Peki çocuklarınızı videodan çok daha kıymeti olan bu lezzeti nasıl tattırmalısınız? 

Çocuklarınızı sanal dünyadan çekmek için onlara gerçek ekipmanlar sunmaya ne dersiniz?

Doğal ahşaptan ürettiğimiz kitap okuma, çalışma sehpaları ile onlara ait bir mobilya sunmak ister misiniz?

Kitaplarını okurken, içeceklerini yudumlayabilecekleri, onlar için hazırlayacağınız lezzetli kurabiyeleri kitap sayfalarının arasına döktüğünü görmek ister misiniz? 

Temayüz adlı çalışma sehpamız tam da bu amaçla tasarlandı. Kitabınızı okurken, ders çalışırken veya bilgisayar üzerinden ders dinlerken, özel çekmece alanları ile çocuklarınızı mıh gibi kitaplara bağlayacak bir ürün... O'na ait bir mobilya ve tamamen onun kullanabileceği şekilde tasarlandı. İşte bu sebeple kitaplarla geçireceği zaman uzayacak ve sıkılmadan daha uzun süre okumak isteyecek. 

Çocuğunuzun sevdiği bir resmi, karakterleri veya kendi fotoğrafını bize göndererek onun için çok daha özel bir ahşap rahle üretebilirsiniz. 

Bu hediyeniz hem çok uzun ömürlü hem de ileride kazandığı bu alışkanlık sayesinde kendisine çok faydası olacaktır. 

ahsap resimli kitap okuma sehpasi

Ayarlanabilir Rahle Üstelik Doğal Ahşaptan Üretildi

Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim okurken zinde kalmak, daha çok konsantre olmaya ne dersiniz? Yorulmadan okumak sizi çok daha uzun süre kitabınıza bağlar. Architab Atölye kitap okuma sehpası koleksiyonumuz, konusunda uzman doktorlar tarafından çok beğenildi. Fizyoterapistler kitap okurken boyun ve sırt konumunun önemine dikkat çekiyorlar. Biz doğal ahşap Temayüz Rahle modelimizde bu konuyu çok uzun süre deneyimleyerek tasarladık. 

Sırt konumu, boyun konumu ve kitap okurken yanınızda bulunmasını istediğiniz her şey için özel bir alan ayırdık. 

Katlanabilir Rahle Üzerine Arapça - Osmanlıca İsminizi Yazdırmak İster misiniz?

arapça isim yazılı rahle

İster sevdikleriniz için, ister kendiniz için özel bir ürüne ne dersiniz? Bize göndereceğiniz Osmanlıca veya Arapça ismi sehpa üzerine işliyoruz. 

Üstelik açık renk ahşap üzerine isterseniz fotoğraflarınızı bile basabiliyoruz. Diler manzara fotoğrafı, dilerseniz aile fotoğrafınızı sehpa üzerine bastırabilirsiniz. 

Katlanabilir Rahle tasarımımız ile, mobilyanız evinizde çok yer katlamaz. Kolayca kurulur ve kitabınızı istediğiniz açı ve yükseklikte rahatça kullanabilirsiniz. 

Masaüstü rahle arıyorsanız ürünlerimiz aynı zamanda ayakları kapalıyken masa üzerinde kolayca kullanabileceğiniz çok amaçlı bir sehpa olarak üretildi. 

hat figürlü ahşap rahle

Çok beğendiğiniz hat eserleri rahle üzerine işliyoruz, her zaman dokunma hizanızda olsun istediğiniz her türlü resmi bize göndermeniz yeterli. 

Baskılı Sehpa Nasıl Sipariş Edebilirim? 

Öncelikle Architab Atölye ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 

Eğer ürün sayfasında veya sosyal medyada aksi bildirilmemişse; ayarlı ahşap kitap okuma sehpalarımız üzerine göndereceğiniz resimleri ücretsiz basıyoruz

Kişiselleştirilmiş Ürünler Hakkında Bilmeniz Gerekenler: 

Örneğin Temayüz Çalışma Sehpası satın almak ve üzerine baskı yaptırmak istiyorsunuz.

* Üzerine bastırmak istediğiniz resim veya grafik çalışması eğer siyah-beyaz ise koyu renk ceviz renkli ahşap üzerine basılabilir. 

* Eğer bastırmak istediğiniz resim RENKLİYSE, açık renk ahşap üzerine baskınızı yapıyoruz. Koyu renk üzerinde renkler görünmüyor çünkü. 

1- Temayüz Çalışma Sehpası ürünü sepetinize ekleyin. 

2- Satın almak istediğiniz diğer tüm ürünleri de sepetinize ekleyip ödeme ekranına gelin. 

3- Ödeme ekranında bir "NOTLAR" bölümü göreceksiniz. Bu bölüme ürünün özel imalat olacağını bildiren notunuzu girin. 

4- Ödeme işlemini tamamlayın. 

5- Yüksek çözünürlüklü resminizi veya grafik çalışmanızı info@hitab.net eposta adresimize sipariş kodunuzla birlikte gönderin. 

Tasarımcılarımız sizin için ürüne ait bir ön izleme hazırlayacak ve size yine e-posta ile gönderecek. 

Siz onay verince ürün imalata alınır ve imalat süreci tamamlanınca size kargo ile gönderilir. 

İmalat, 10 işgünü içerisinde tamamlanmış olur. 

Daha detaylı bilgi almak için bizimle whatsapp iletişim hattımızdan görüşebilirsiniz Whatsapp: 03842193300

hat sanati rahle

yüzüklerin efendisi ahşap sehpa

Ürün istek listesine eklendi