Çay ve Kahve Dolabı

Architab Atölye tasarımı doğal ahşaptan üretilen çay ve kahve dolabı ürünümüzü inceleyin. 

Ofiste konuklarınızı ağırlarken çay ve kahvelerinizi koyacak organize bir dolap mı arıyorsunuz? 

Su ısıtıcınız, kapsül kahve makineniz, filtre kahve makineniz ve hatta Türk kahvesi makinenizi de bu dolabın içinde rahatça saklayabilirsiniz. 

Çekmeceli makine koyma alanı sayesinde size ergonomik bir kullanım alanı sağlar. 

Dolabın içinde bulunan çoklu priz sistemi sayesinde makinelerinizin kablolarının prizinize uzanması problemi ortadan kalkar. 

İster karton bardaklarınızı kullanın, isterseniz fincanlarınızı. Bütün ikram ekipmanlarınız için dolu dolu kullanabileceğiniz alanı mevcuttur. 

Ahşap karıştırıcılar, stick şekerler, peçeteler, karton bardak kapakları ve hatta çikolata lokum gibi ikramlarınızı dahi rahatça saklayabilirsiniz. 

Tamamen kapanan tasarımı sayesinde içine toz almaz. Üst kapakta bulunan çay ve kahve dizme alanı çok adetli ürün dizmenize yardımcı olur. 

Ahşap çay ve kahve ikram dolabını web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Whatsapp: 0384 219 33 00

oyma kapaklı ahşap dolap

çay kahve ikram dolabı

kapsül kahve dolabı

İlgili ürünler

Ahşap Mobilya

Oyma Kapaklı Çay Kahve Dolabı

Architab
132680
₺6.240,00
Oyma kapaklı çay kahve standı mı arıyorsunuz? Ofisinizde, evinizde veya iş yerinizde konuklarınızı ağırlarken ikramlarınızı daha hızlı ve derli toplu yapmak için kullanışlı bir dolap arıyorsanız doğru adrestesiniz.  Architab Atölye tasarımı çay kahve standı sayesinde artık çok daha derli toplu bir içecek alanınız olacak. Üstelik birden fazla kahve veya...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.