Artvin Hopa Cafe Garag'e Ahşap Sunumları

ahşap çay sunum tabağı

Artvin Hopa'da sahil yolunda müşterilerini ağırlayan nezih işletme Garag'e Cafe Bistro ahşap cafe ekipmanları için Architab Atölye'yi seçti. 

Standart tasarımlarımızı Cafe'nin logosuna ve bardaklarına göre uyarladığımız sunumlar ile müşterilerini ağırlamaya başladılar bile. 

Çay her yerde çay...

Rekabet ortamının her geçen gün arttığı Cafe ve Restaurant sektörü giderek büyümeye devam ediyor. Bu büyüme rekabetin çetinleşmesiyle beraber hizmetin çeşitlenmesine sebep oldu. Aslında çay her yerde aynı çay değil! 

Her işletme kendine has lezzetleri müşterilerine sunarak onları daimi ziyaretçiler haline getirmeye çalışıyor. Bunu yapamayan işletmelerin kapılarını kapattığına hepimiz şahit oluyoruz. Evde demlenen çayla cafe'de içtiğiniz çay bir olacaksa işletmenin kıraathaneden bir farkı kalmıyor. 

Bazı işletmeler konumlarının avantajlarını kullanarak manzarayı pazarlıyor veya seyahat rotalarında mola noktaları oluşturuyor ancak yerel halka hizmet etmek detaylara özen göstermeyi gerektiriyor aksi halde müşteriler işletmeleri çok çabuk cezalandırıyor ve bir daha uğramıyorlar. 

Kahve kültürü evlere kadar girdi ve herkes kendince barista oldu.

Durum böyle olunca cafe ve gurme kahvecilerin işi bir hayli zorlaştı. Baristalar lezzetlerini anlatmak ve müşterilere farklı sunumlar hazırlayarak onların kendi lezzetlerine daha çok bağlanmalarını amaçlıyorlar. 

Barista yarışmaları kıran kırana geçerken, usta baristalar her gün yeni eğitim programları yayınlıyor ve işletmelere yeni neferler gönderiyorlar. Deyim yerindeyse bir ordu gibi büyüyen baristaların derneği bile var.

Bu işten peki en çok kim kazançlı çıkıyor?

Kazanan işletmeler gibi görünse de aslında farklı lezzetleri birbirinden değişik sunumlarla tatma fırsatı bulan müşteriler bu rekabetin şüphesiz kazananı konumunda.

Önceliğimiz Garsonlar ve Müşteriler

Architab atölye olarak işletmelerin sunumlarında fark yaratabilmeleri için kişiselleştirilmiş ekipmanlar üretmeye devam ediyoruz ancak tabi ki bizim de önceliğimiz ilk önce garsonlar ve sonrasında müşteriler. 

Hazırladığımız sunumların servis edilebilir olması üzerinde çok durduğumuz bir mevzu. Tasarımcı arkadaşlarımız bu konuda ürünlerimizi kullanan şef garsonlarla iletişim halindeler ve taleplerini dinleyerek sunumları baristaların ve işletme sahiplerinin beğeneceği formata ulaştırıyorlar. 

Kolay taşınabilir ve taşırken kazalara sebebiyet vermeyecek ahşap sunumları hazırlarken işe; işletmenin bardaklarını, kaşıklarını ve ikramlarda kullandıkları joker tabaklarını adresimize göndermelerini isteyerek başlıyoruz. 

Mevcut bardakların sunumlarla %100 uyumlu olması taşıma esnasında takım arkadaşlarımıza büyük kolaylık sağlıyor ve istenmeyen kazaların büyük oranda önüne geçiyor. 

Bardaklar ve ekipmanla uyumlu olan ahşap sunumlar müşterilerin de beğenisini topluyor. Marketten alelade satın alınmadığını gören müşteriler kendileri için özel bir sunum hazırlandığını hissediyor ve cafeye olan bağlılıklarını artırıyorlar. Bunun ispatı olarak da sosyal medya hesaplarında bu güzel sunumları paylaşmalarını gösterebiliriz. 

Ne kadar süre sonra sunumları yenilemeliyiz?

Architab atölye imalatı ürünler, en zorlu koşullara uzun yıllar dayanabilecek şekilde hazırlanır. Ahşaplar ham halleriyle kesinlikle gönderilmez! Uzun zımparalama işlemlerinden ve ardından iki kat çizilmeye karşı dayanıklı vernikle koruma altına alınırlar. Kullandığımız vernikler 19 metal taramasından olumlu not almış ve sağlığa zararı olmayan sertifikalı koruyuculardır. 

Architab Atölye ürünler AA sınıfı mobilya kalitesindedir ve uzun yıllar kullanılabilir ancak müşterileriniz belirli aralıklarla işletmenizde güncellemeler görmekten mutlu olurlar. Basit detaylara çok dikkat eden daimi müşterilerinizi sunumlarınızı belirli aralıklarla Architab Atölye'ye yeniden tasarlatarak şımartabilirsiniz. 

Sizi Garag'e Cafe Bistro için hazırladığımız diğer ürünleri incelemeye davet ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin 

Siz de işletmenize özel ürünler hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

info@hitab.net  //  www.architab.net  //  0384 219 33 00

ahşap latte sunum tabağı

ahşap kahve sunum

İlgili ürünler

Dekoratif Süsler

Ahşap Tatlı Servis Tabağı

Architab
130402
₺90,00
Cafe, pastane, tatlıcı ve evlerde lezzetli sunumlarınızı tamamlayacak sütlü tatlı - cup sunum tabağı.Cup tatlılarınız, bardak tatlılarınız, sütlü tatlılarınız, dondurmalık tatlılarınızın servisinde ve içecekler için kullanabileceğiniz doğal ahşap sunum tabağı. Menünüzdeki tatlıların hem servisine ve masalarınızın temizliğine büyük kolaylık sağlar. Üzerine...
Ahşap Sunumlar

Organik form çay servis tabağı

Architab
130648
₺90,00
Çay keyfinizi taçlandıracağınız ahşap tabak koleksiyonumuzu inceleyin.  Çay seven birine hediye edilebilecek en uzun ömürlü hediye. İçecek ve ikramlı sunumlarınız için özel bir ahşap tabak mı arıyorsunuz?Architab atölye koleksiyonunda her türlü içecek sunumunuzla uyumlu ahşap tabaklar bulabilirsiniz ancak; bunların dışında cafe 'nize özel bir sunum...
Türk kahvesi sunumları

Osmanlı Türk kahvesi ahşap sunumu

Architab
131331
₺120,00
Acaba hangi kahve sade hangisi orta şekerliydi hatırlamıyor musunuz?Kahveler karışmasın diye özel aparatlarla üretilen Türk kahvesi sunumlarımızla artık bu strese bir son verin. Evinizde, cafe veya restoranınızda lezzetli çay ve kahve sunumlarınızı tamamlayacak ahşap servisler Architab atölyede. Architab atölye koleksiyonunda her türlü sunumunuzla uyumlu...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.