Uçhisarda hanımların el emeği ürünlerini sunup, satışını yaptıkları Kadıneli Ucasar Restoranı için hazırladığımız birkaç ürün. 

Argos in Cappadocia Mimarlarından Coline Gauthier imzasıyla tasarlanan ve bize "hemen lazım" koduyla ulaştırılan işlerden bir kısmı şöyle: 

Bez bayrak yapımı:  Kumaş lazer ile kırlangıç kuyruğu şeklinde kesildi ve sonra dijital baskıyla üzerine baskıları yapıldı. 

Kuşgözü olarak tabir edilen metal parçalar ile iki taraflı bayraklar desteklenerek asıldıkları yerde yırtılmalarının önüne geçildi. 

Kadın Eli tabelası:  Ahşap paneller kullanarak 2x4 Metrelik CNC tezgahımızda şekillendirdiğimiz tabela parçaları önce dijital baskıyla kurumsal renklerinde boyandı. 

Arkasından uyguladığımız UV korumalı dış mekan ahşap koruyucu ile uzun yıllar kullanılabilecek bir tabela elde ettik. 

Tuvalet, WC Yönlendirmeler: Lazer cnc ile kestiğimiz kontrplak'ları birleştirip ahşap koruyucu ile montajlanabilir hale getirdik. 2 Boyutlu doğal gölgelendirmeli yönlendirme levhaları elde ettik. 

Siz de mekanınız için hazırladığınız özel tasarımları bize ileterek, veya iç mimarımızın size özel çizimleriyle, mekanınızı bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Kadıneli Ucasar Restoran

bez bayrak kapadokya      tuvalet, wc yönlendirmeler

ucasar kadıneli

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.