Doğal Ahşap Kahvaltı Sunum Tabakları

Evde, iş yerinde, kahvaltı salonunda veya kahvaltı menüsü bulunan cafe'lerde rahatça kullanılabilen ahşap kahvaltı sunumlarımızı gördünüz mü? 

Hayatımızı devam ettirebilmek için bazı ihtiyaçlarımızı karşılamak durumundayız. Bu ihtiyaçlar arasında nefes almak ve yemek tüketmek en temel ihtiyaçların başında gelir. Fakat temek ihtiyaçlarımızı temin edebilmek demek aslında o ihtiyaçlarımızın tam anlamıyla karşılandığı anlamına gelmiyor tabi. Örneğin uyumak bir ihtiyaç ancak sadece uyuyarak hayatımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayamayız bu sadece hayatımızı devam ettirebilmemizi sağlayan bir unsurdur. 

Bir gün içerisinde neler yediğimizi veya yemeyip atladığımız öğünleri ele alalım. Vücudumuza gün içinde ilk hangi besinler giriyor, gün boyunca bize yeterli enerjiyi ve dinamizmi kazandırabilecek besinler tüketiyor muyuz? Sorular uzayıp gider ancak öğün denince ilk akla gelen sabah kahvaltısı olacaktır. İdeal bir sabah kahvaltısını vücudumuza kazandırabilirsek dinamik bir güne hazırız diyebiliriz. 

Araştırmalara göre kahvaltıda tüketilen gıdalar vücutta yakılan ve kullanılmaya başlanan ilk besinler olduğu için kahvaltının değeri sağlığımız için oldukça fazladır. İdeal bir sabah kahvaltısı denince akla vitamin ve protein dolu ancak bir o kadar da hafif gıdalar gelir. Ancak doğrusu her besini ideal miktarda ve ölçülü olarak tüketmektir. Kısaca kahvaltı önemlidir ancak bu sabahları herhangi bir şey ağzımıza tıkıp işe gitmek değil, ideal bir sabah kahvaltısını hazırlayıp onu tüketmektir. 

ahşap kahvaltı sunum tabağı

Hemen hepimizin günlük hayatı oldukça hızlı ve dinamik bir hal aldı ve her geçen gün de yoğunluğu artarak devam ediyor. Bunu kabul ediyoruz. Böyle bir durumda yoğun ve aktif olmamız gereken bir güne güzel bir kahvaltıyla başlamak vücudumuza gerekli olan yakıtı sağlamak demektir. 

Bunu fırsat olarak gören girişimciler kahvaltı salonları açarak müşterilerine hizmet vermeye başladılar. Mantar gibi artan kahvaltı salonlarının müşterilerini çalmasını istemeyen diğer cafeler ve hatta bası restoran işletmeleri ise menülerine hızlı bir şekilde kahvaltıyı ekleyerek bu furyaya katıldılar. 

Özellikle yalnız yaşıyorsanız kahvaltı gibi günün en önemli öğünlerinden birini ister istemez evinizde yapamayabiliyorsunuz. Çünkü hazırlanması ve toplaması zaman alır gibi görünür, bu süreleri uyuyarak geçirmek her zaman daha tatlı gelir. Durum böyle olunca kahvaltı salonları, tostçular ve sandviç satan işletmeler en uğrak noktalarınız haline gelir.

Gerçek girişimciler bunu iyi gözlemler ve pastadaki bu payı hizmete çevirmeyi iyi bilirler. Tek kişilik kahvaltı sunum tabakları da bu ihtiyaç sebebiyle ortaya çıktı diyebiliriz. 

İster evinizde isterseniz iş yerinizde veya cafe ve restoranlarda kahvaltı menülerinizi sunarken kullanabileceğiniz ahşap kahvaltı tepsileri bu önemli öğüne ahşap sıcaklığını katarak lezzetinize görsel bir şölen ekliyor. 

Logonuz Ahşap Sunum Üzerinde

Fotoğrafta örneğini gördüğünüz Namaste Cafe için hazırlanan tek kişilik kahvaltı tabağı, işletmenin logosuyla bir bütün oluşturdu ve müşterilerine daha özel hissetmesini sağladı. 

Menünüzü marketten alacağınız basit bir tahtada mı sunmak istersiniz yoksa profesyonellerce sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan bir ahşap sunumda mı?

Architab atölye ahşap sunumları mevcut ekipmanlarınızla uyumlu hale getiriyor, üstelik masa ölçünüze göre ve menü içeriğinize göre ebatlarda üretim yapabiliyor. Peki bütün bunları bırakıp markette doğru işlemlerden geçirilmemiş basit bir tahtayı satın alıp menünüzü ona uyarlamaya çalışmak daha mı mantıklı? Terziniz ölçüp biçip üzerinize tam oturacak takım elbiseyi tek seferse size daha uygun fiyatlarla sunarken; standart ölçülerde üretilmiş bir takım elbisenin kollarını bacaklarını kısaltıp, basenlerini daraltma gibi can sıkıcı işlere neden girişir ki insan? 

Şef garsonun üzerine 3 beden büyük veya 2 beden küçük elbise alıp giydirmeye çalışıyor musunuz?

Tabi ki cevabınızın net bir şekilde "hayır" olduğunu duyar gibiyiz. Peki menünüzle ve ekipmanlarınızla uyumlu olmayan ahşapları kullanma çabası neden? 

Architab Atölye Sizin ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz adetlerde üretim yapar.

Bizimle hemen iletişime geçin:  0384 219 33 00   --   info@hitab.net   --  Whatsapp: 0535 510 91 45

İlgili ürünler

Kahvaltılıklar

6lı çakıl sunum kahvaltı tabak takımı

Architab
130761
₺570,00
Çakıl taşı formundan tasarlanmış ahşap kahvaltı tabağı takımı.  Kahvaltı sofranız için çok şık ahşap tabak takımı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çakıl taşlarından ilham alarak tasarlanan ahşap tabaklarımız, kahvaltı masanıza hareket katacak.  Ahşap tabak set halinde satılır ve bu sete yine doğal ahşaptan üretilen çay tabaklarını ekleyebilirsiniz. Evlerde...
Kahvaltı tabakları

Oval tek kişilik kahvaltı tabağı

Architab
130792
₺325,00
Tek kişilik oval şekilli doğal ahşap kahvaltı sunum tabakları tasarımı.  Aramızda en az hobbitler kadar kahvaltıya düşkün olanlar olduğu doğrudur. Kahvaltıyı bir seramoniye dönüştürmeyi çok severiz. Her şey taze ve şık görünmeli bizim kahvaltımızda. Hatta çoğu zaman zeytinyağı gezdirdiğimiz kahvaltılıkları baharatlarla hem renklendiriyor hem de...
Ürün istek listesine eklendi