Doğal Ahşap Kapsül Kahve Makinesi Standı 

Sizleri yepyeni bir kişiselleştirilmiş ürünle karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. 

Architab Atölye, sizin için en uygun kullanım alanlarını ahşap tasarımlarla ortaya çıkarmak için canla başla çalışmaya devam ediyor. 

Kapsül kahve ve hazır çay makineleri için özel olarak hazırladığımız standımız; Kapadokya Hotel 'in kaya odalarında konuklarına çok özel bir deneyim sunmak için yerlerini aldı bile. 

Size biraz ürünü tanıtmamıza izin verin. Tamamı doğal ahşaptan üretilen kahve standımız; konuklara ikram edilmek üzere odalara yerleştirilen kahve makinelerini bir arada tutarken, konukların ikramlardan en rahat şekilde yararlanabilmelerini sağlamaktadır. 

İki kişilik odalarda bulunan: hazır çaylar ve kapsül kahveler için iki ayrı stor kapak tasarımı yapıldı. Her birinde 1 set Türk kahvesi, çay ve kahve fincanı; bu fincanların alt tabakları ve ikram edilecek olan kahve ve çayların bulunduğu çekmeceler hazırlandı. 

Böylece dezenfekte edildikten sonra ikramlar ve bardaklar stor kapakla tam bir koruma altına alınmaktadır. 

Biliyorsunuz ki oteller içinde bulunduğumuz pandemi dönemi sebebiyle temizliğe çok daha fazla özen göstermektedir. Biz de hem otel işletmecileri hem de konukları için en uygun tasarımı hazırlamak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. 

Ahşap stor kapaklı kahve standımız ortama uyum sağlaması için farklı renklerde tasarımlarla üretildi. Her bir odanın kumaş rengiyle uyumlu olan ürünler, ortama tam olarak uyumlu hale getirildi. 

Peki daha önce hiç kapsül kahve ile kendinize kahve hazırlamadıysanız ne olacak? 

Elbette bu detayı da düşündük. Her bir makinenin nasıl kullanılacağına dair, değiştirilebilir içerikli kullanma kılavuzu alanları yarattık ve her birini kahve makinelerinin hemen önünde duracak şekilde gizledik. 

Kullanacak olan misafir bu gizli çekmeceyi çekerek kullanma kılavuzuna ulaşacak ve kolay kullanım için gerekli tüm talimatları rahatça okuyabilecektir. 

Dikkat ettiyseniz standımız, Kapadokya'nın olmazsa olmazı, kaya odalarda ve kayanın tam olarak içine yerleştirildi. Bu durumu göz önüne alarak; kahve makinelerinin su haznelerinin rahatça doldurulabilmesi için; makinelerin konumlandığı alan hareketli hale getirildi. Böylece kapsül Türk Kahvesi keyfi yapmak için Arçelik Selamlique makinesine su doldurmaya çalışırken hiç de zorlanmayacaksınız. 

Store Kapaklı ahşap kahve makinesi standı nerelerde kullanılabilir?

Bu uygulamada bir otel odasından bahsettik ancak; bize bu tür ahşap stantlar için ofislerden de oldukça fazla talep gelmektedir. 

Ofislerde çalışanların ortak kullanımında olan makineler için veya bekleme salonlarında müşterilerinizin rahat etmesini sağlamak için bu şık kahve makinesi standımızı kullanabilirsiniz. 

Size özel doğal ahşap kahve standı üretiyoruz. 

Bu tasarımda 3 farklı makineyi bir doğal ahşap kahve standı üzerine yerleştirdik. Ancak sizin talepleriniz üzerine farklı makineleri, arzu ettiğiniz ölçülerde ve sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebiliriz. 

Whatsapp: 03842193300 - info@hitab.net

kahve makinesi dolabı

kapsül kahve dolabı

İlgili ürünler

Anahtarlıklar

Ahşap Otel Anahtarlıkları

Architab
131683
₺55,00
Oteliniz var ve anahtarlık için hala karar veremediniz mi? Hem şık aynı zamanda da kullanışlı olsun diyorsanız anahtarlıklarımıza göz atın deriz. Klasik olan anahtarlıklardan sıkıldıysanız hem doğal hem de sıcak bir görünüm için bu anahtarlıklarımız tam size göre. Kapadokya'nın butik otellerine yapmış olduğumuz anahtarlık modelimiz, daha sonrasında Egenin...
Otel Ekipmanları

Ahşap Otel ikram Tepsisi

Architab
131805
₺260,00
Otel Odaları veya Ofis için Ahşap İkram Tepsileri mi Arıyorsunuz? Architab Atölye doğal ahşap otel karşılama tepsisi modellerini inceleyin. Ofiste ve otel odalarında günlük kullanım için tasarlanmış ahşap tepsilerimiz ile ikramlarınızın hepsini bir arada tutabilirsiniz. Misafirlerinize özel bir deneyim sunmak isterseniz firma logonuzu ahşap otel tepsileri...
Otel Ekipmanları

Ahşap Otel Karşılama Tepsileri

Architab
131799
₺280,00
Otel Odaları veya Ofis için Ahşap Karşılama Tepsileri mi Arıyorsunuz? Architab Atölye doğal ahşap otel karşılama tepsisi modellerini inceleyin. Ofiste ve otel odalarında günlük kullanım için tasarlanmış ahşap tepsilerimiz ile ikramlarınızın hepsini bir arada tutabilirsiniz. Misafirlerinize özel bir deneyim sunmak isterseniz firma logonuzu ahşap otel...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.