Kapadokya Turquaz Ballons Ahşap Ekipmanları

Kapadokya birkaç günlük seyahat edenlerin büyük çoğunluğu için asla unutamayacağı bir rüya oluverir. Hayatınızın kısacık bir bölümünde göz açıp kapayana kadar yaşayıp, beyninizin en güzel köşesine fotoğraf çerçeveleriyle astığınız ve güzel anılar biriktirdiğiniz sıcacık bir seyahat diyebiliriz. 

Sürekli içinde yaşayanlar içinse, her gün yepyeni dostluklar edinebileceğiniz ve her gezdiğinizde yeni yerler keşfederek doğaya gün geçtikçe daha da hayran kaldığınıza şaşırmamak elde değil. 

Balonla uçmak mı yoksa havadaki balonları yerden izlemek mi?

Belki "zevk meselesi bu" diyebilirsiniz ancak her ikisini de yaşayan biri olarak söylemek isterim ki; kocaman balonların havada oluşturduğu görüntü ve yerden balonları izlemek, Kapadokya'yı tepeden izlemekten biraz daha keyifli benim için. Yanlış anlaşılmasın, uçmak bambaşka bir eğlence ve deneyim. Bir kuşun gündelik hayatını yaklaşık 1 saatliğine deneyimleyebileceğiniz ve bu deneyim için hiçbir eğitime ihtiyaç duymayacağınız tek yol balonla uçmaktır. Gökyüzündeki havayı bu yüksekliklerde soluyabilmek, sabahın ilk ışıklarını gökyüzünün tam içinde görebilmek kadar müthiş bir duygu olamaz. Mutlaka herkesin hayatta bir kere balonla uçmayı denemesi gerektiğini düşünüyorum. 

İşin biraz daha görsel kısmını ele alırsak eğer, rengarenk yüzlerce balonu aynı anda gökyüzünde izlemek ve takip etmek, hatta rüzgarın balonlara verdiği o mükemmel rotaya çıplak gözle şahit olmak kadar güzel bir şölen olamaz. Her sabah uyandığınızda acaba bugün ne kadar balon var havada diye uzaklara baktığınızı düşünün. Asla bıkmayacağınız bir tablo ve her sabah farklı silüetlerde... 

Balonlar ve ahşap ekipmanlar hakkında

Sabahın ilk ışıkları henüz peri bacalarına ulaşmamışken, siz kendinizi o peri bacalarının arasında özel yapım bir balon sepetinin içinde bulursunuz. Günün o erken saatine bakmaksızın dinamik bir ekip size neler yapmanız gerektiğini tarif ederken, sabah saatlerinin o tertemiz havası ciğerlerinizi doldurur ve o kocaman balonun tepenizde belirmesi mükemmel bir rüyayı ateşler. Dünyanın başka bir bölgesinde, birbirinden bağımsız yüzlerce ekibin her gün böylesi bir organizasyonu başarıyla gerçekleştirebildiğini sanmıyorum. Gerçek bir ekip işi size güveni veriyor ve yerden yüzlerce metre yükseğe tırmanıyorsunuz. 

Siz manzarayı izlerken bindiğiniz sıcak hava balonunu takip eden yer ekibini zor da olsa ara sıra seçebiliyorsunuz. Rüzgarla rotası belirlenen bir uçuşu takip etmek oldukça zor olsa gerek. Sorunsuz bir iniş için yine bir hayli çaba sarf eden ekip sizi güzel bir sürprizle bekliyor. 

Sürprizi burada tabi ki söyleyip işin güzel yanını bozmayacağım. Ancak bir masa ve sizi sağ salim yere indiren ekip için bir bahşiş kutusu olduğu kadarını söyleyebilirim. 

Ahşap bahşiş kutuları balon ekibine bahşiş vermek isteyen yolcular için özel olarak hazırlanır. Architab atölye tasarım ekibi tarafından balon firmasının logosuna özel olarak doğal ahşap kullanılır. Dayanıklı ve kilitlidir. 

Ahşap tabelayı balon sepeti üzerine yerleştirilmek üzere yine firmanın logosundan yola çıkarak hazırlıyoruz. Özel bambudan yapılan balon sepetiyle uyumlu olması için açık renk ahşap kullanıyoruz. Böylece uçuş öncesi ve sonrası hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen yolcular uçtukları şirketi fotoğraflarla anılarının arasında saklayabiliyorlar. 

Siz de firmanıza özel doğal ahşap ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız Architab Atölye ile iletişime geçebilirsiniz. 

www.architab.net // 0384 219 33 00 // info@hitab.net

ahşap tabela kapadokya

ahşap tipbox kapadokya

İlgili ürünler

Buzdolabı süsleri

Balonlu küçük kız magnet

Architab
130990
₺30,00
2 farklı magnet arasında ipli mandallı notluk. Rengarek balonların ipine 2 adet mini mandal koyduk not kısmını size bıraktık, farklı bir tasarım arayanlar işte tam size göre bir tasarım. Buzdolabı süsü mıknatısları aynı zamanda not kağıdı olarak veya sevdiklerinizin resmini asmak için kullanmak ister misiniz?  Doğal ahşaptan üretilen magnet tasarımlarımız...
Bahşiş Kutuları

Doğal ahşap logoya özel bahşiş kutusu tipbox

Architab
131362
₺450,00
Cafe Restoran ve Otel logosuna özel olarak tasarladığımız bahşiş kutuları çok ilgi görüyor.  Logonuz ön planda olduğu için benzersiz olurlar. Doğal ahşap üzerine oyma, kabartma, yakma ve baskı teknikleri bir araya getirilerek oluşturulurlar.  Makine destekli el işçiliği ürünüdür. Uzun bir süreç ve bu süreç neticesinde çok şık bir ürün ortaya çıkar....
Büyükler için T-shirt

Kapadokya 3 Balonlu T-shirt

Architab
tshirt-001
₺250,00
Dijital Baskı teknololisi ile hazırlanmış, %100 pamuklu ve sağlıklı t-shirt modellerimizi inceleyin. Toplam 6 beden seçeneği, kaliteli dikiş ve kumaşlarımız ile size en kaliteli t-shirt'leri özenle hazırlıyoruz.  Terletmeyen özel baskı teknolojisi. Architab atölye kullandığı dijital baskı teknolojisi sayesinde, baskılar pamuk üzerine işler ve dokunduğunuz...
Bahşiş Kutuları

RETRO TV Tipbox / kumbara

Architab
130983
₺550,00
Cafe ve restoranda tipbox bahşiş kutusu olarak kullanabilirsiniz.  Ailece para biriktirmenize teşvik eden ürünümüz aynı zamanda kişiselleştirebilir bir özelliğe sahip kumbara olarak kullanabilirsiniz. İsteğinize özel aile fotoğrafını ekran kısmına basabilir bu şekilde çerçeve olarak da kullanabilirsiniz. Doğal ahşap ve eski model tüplü televizyonların...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.