merdiven havluluk

Ahşap Otel Merdiven Havluluk Dekoratif Merdiven

Architab Atölye, dekoratif ürünlerin sadece görsel bir şölenden ziyade; mevcut problemleri çözüme kavuşturmasını da amaçlayarak tasarlar ve üretir. Bu bağlamda genellikle otel işletmecileri ve yöneticileri tarafından bize iletilen bir sorunu çözüme kavuştururken, aynı zamanda şık bir ürün üretmeyi amaçladık.

Dekoratif merdiven tasarımı ile ilgili yazımızı okuyun.

Küçük banyolar için akıllı tasarımlar

İster butik otel olsun ister 5 yıldızlı bir otel olsun, mimarlar genellikle yaşam alanını dizayn ederken; en dar alanları maalesef banyolara ayırmak durumunda kalıyorlar. Bunun sebebi aslında bir otel odasında banyoda geçen zamanın odanın geri kalanına nazaran çok daha az olmasıdır. Böylece daha ferah bir oda görünümü elde edilebilir veya daha fazla oda yaratılarak işletmeye gelir sağlanmaya çalışılabilir. 

Durum böyle olunca banyoları kullanılır hale getirmek otel yöneticileri için bazen çok zor olabiliyor. 

Her banyo için farklı dekoratif obje almaya kadar gidebiliyor bu sorun. 

Architab atölye olarak, Kapadokya otelleri için sayısız tasarım hazırlayıp ürettik. Ancak her seferinde geri bildirimleri özellikle takip ederek daha kullanışlı ürünler üretmeyi amaçladık. 

Ahşap merdiven havluluk

Ahşap havlu askısı otel dekorasyonlarında sık sık kullanılan bir obje. İster banyoda ister oda içinde mutlaka ahşap objelere yer verilerek, ahşabın sıcaklığıyla konuğunuzu rahatlatmayı istersiniz. İnsan doğası gereği gerçek ağaçtan üretilen ürünleri daha çok sever ve benimser. 

Otel odalarında ikram tepsileri, çay sunumları ve Türk kahvesi sunum tabakları yapıyoruz. Ancak sık sık otellerin buklet setiyle tam uyumlu ahşap altlıklar da hazırlıyoruz. 

Örneğin jakuzili bir odanız var ve 8 çeşit buklet malzemesini bu odada servis ediyorsunuz. Ancak dağınık durması gerçekten hiç istemeyeceğiniz bir durum. Böyle bir durumda, şampuan veya sabun kabını bize boş bir şekilde gönderiyorsunuz ve bu ürünlerle tam uyumlu ahşap altlık hazırlıyoruz. 

Üstelik otelinizin logosu veya sembolünü de üzerine ücretsiz işleyerek, konuklarınıza daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmanıza yardımcı oluyoruz. 

Ahşap merdiven havluluk, başta lavabo üzerinde dar alanı olan oteller için hazırlandı. 

Küçük lavabolu yerlerde kullanım alanını genişletebilmek için, 2 rafı bulunan vintage merdiven tasarımıyla, hem buklet setleriniz için özel bir alan oluşturduk; hem de el havluları için kolay ulaşılabilir bir alan yarattık. Böylece dar bir alanı efektif kullanabilmenizi amaçladık. 

Merdiven raf tasarımı da diyebileceğimiz bu ürünün kenarlarına dilerseniz oymalar hazırlayabilir veya otelinizin adını yazabiliriz. 

Merdiven askılık ile ilgili çeşitli ürünleri dekorasyon mağazalarında incelemiş olduğunuzu varsayarak; Architab atölye tasarımlarında neyi farklı yaptığımızı size anlatmak isteriz. 

Ahşap havluluk banyo tasarımlarımız, piyasada görebileceğiniz diğer ürünlerin aksine kişiselleştirilebilir. Yani sizin istediğiniz ölçülere göre yeniden tasarlanabilir veya logonuz ve otelinizin adını ürün üzerine oyarak benzersiz bir ürün hazırlayabiliriz. 

Dekoratif merdiven şeklindeki ahşap havlu askısı adıyla ürettiğimiz ürünü aynı zamanda mağazanızda veya cafe işletmenizde satışını yaptığınız paketli ürünleri teşhir etmek için de kullanabilirsiniz. Bu amaçla satın alacağınız ürünleri bize bildirerek, ürünlerin kaymasını önleyici özel ahşap aksesuarlar hazırlayabiliriz. 

Ahşap havlu rafı arayışı içindeyseniz eğer, ayaklı havluluk şeklinde hazırlanmış merdiven havluluk tasarımımızın eğimi sizi şaşırtabilir. 

Sadece 7 derecelik bir açıyla hazırlanan ahşap banyo havluluk modellerimiz, piyasadaki benzer tüm ürünlerden çok daha az yer kaplar. 

Dekoratif Ahşap Merdiven Raf

Büyük boy ahşap merdiven raf tasarımımızı nerelerde kullanabilirsiniz? 

Sizce, Otel odası dekorasyonu nasıl olmalı ? 

Cafe veya mağazanız farklı bir ürün teşhir standı mı arıyorsunuz?

Çok şık ahşap oyma desenleri ile bulunduğu ortamı ısıtan ürünlerimizi inceleyin. Büyük boy olarak hazırlanan ürünleri hemen her yerde kendinize göre düzenleyebilirsiniz. İster raf olarak, ister ahşap saksılık, isterseniz ahşap havluluk olarak kullanabilirsiniz. Dayanıklı gövdesi ve şık tasarımı ile bulunduğu mekana değer katan tasarımlarımızı çok beğeneceksiniz. 

Cafe veya mağazanızda kasa yanında ürünleri teşhir etmek için farklı bir stant arıyorsanız, ahşap oyma kenarlı dekoratif merdiven ürünlerimizi inceleyin. Az yer kaplayan tasarımı ile ergonomiktir ve oyma desenleri ile ağırlığını müşterilerinize hemen hissettirir ve ilgi uyandırır. 

Otel odalarında bornoz veya havluları katlayarak konuklarınızın kullanımına hazır hale getirmek için özel bir raf arıyorsanız, büyük boy vintage merdiven tasarımımızı mutlaka inceleyin. Geniş raflı veya dar raflı seçeneklerden biri mutlaka banyonuzu dekore etmek için çok şık bir tercih olacaktır. 

merdiven raf

İlgili ürünler

Otel Buklet Tepsisi

Ahşap Merdiven Havlupan

Architab
132260
₺510,00
Vintage merdiven lavabo yanı havlupan ve buklet rafı Otel odalarında lavabo kullanımı genelde dar çözümlerle son buluyor. Odanın geri kalanının daha efektif kullanımı için bu alandan feragat edilince, havlu ve buklet malzemeleri için yeterli alan bulunamayabiliyor.  Böyle durumlar için dikey tasarımlı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Vintage tasarımı ile...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.