söz tepsisi modelleri nişan tepsi

Nişan Tepsisi Nereden Alınır?

Architab tasarım ve imalat atölyesi, ürettiği ürünleri kendi web sitesinden satarak, en kaliteli ve kişiselleştirilmiş ürünleri en uygun fiyatlara kapınıza getiriyor. 

Özel tasarlanmış ve uzun ömürlü sade nişan tepsisi ile en güzel anınızı ölümsüzleştirmek ister misiniz? 

Doğal ahşaptan oyarak hazırladığımız ve isimleri özenle kumaşa basıp ahşabın içinde sabitlediğimiz tasarımı inceleyin. 

Nişan tepsisi 2020 yılı modası

Nişan tepsisi ömrünüzde bir kere alacağınız dekoratif bir üründür. Böyle özel bir gün için hazırladığınız tüm dekorlar sadece fotoğraflar ve videolarda kalırken, söz nişan nişan tepsisi bir ömür boyu elinizin altında size bu özel günü hatırlatsın ister misiniz? 

Gerçek bir mobilya olarak ürettiğimiz nişan tepsisi, yıllarca eskimeden evinizin en güzel köşesinde mutluluğunuzun mihenk taşı olacak. 

Çizilmeye karşı özel olarak koruma altına alınan ahşap tepsilerimizin basitçe tozunu almanız yeterli. Yer silmenizde yepyeni olarak elinizin altında olacaktır. 

Nişan tepsisi ve damat fincanı

Damat için hoş bir sürpriz yapmak ister misiniz? Söz veya isteme gününde damat için özel bir damat kahvesi hazırlamak fikri, hoş anılarla bu günü hatırlamak için güzel bir yol. 

Damat kahvesi ahşap sunumumuzu inceleyin! Üzerinde bulunan "tuzlu" aparatı ile, müstakbel eşinizin en stresli anında yüzünde hoş bir gülümseme kondurabilirsiniz. 

Yine gerçek bir mobilya gibi ürettiğimiz ahşap sunumları da uzun yıllar kullanabilirsiniz. Satın alırken daha sonra evinizde kullanmak için 4 veya 6 adet satın alabilirsiniz. Sadece bir adet ek tuzlu aparatı gönderip, her bir ürün için sade, orta ve şekerli aparatları gönderebiliriz. 

Yüzük tepsisi modelleri nişan tepsisi çeşitlerimiz için koleksiyonumuzu inceleyin. Buraya tıklayarak ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. 

Nişan Tepsisi Çikolata Tepsisi ile Farklı mı Olmalı?

Söz için çikolata yaptırırken, isimli nişan tepsisi modellerimizden birini sipariş vererek, pastane veya çikolatacınıza bu tepsiye uyacak şekilde çikolata ile dekore etmesini isteyebilirsiniz. 

Böylece hem söz çikolatası hem de nişan günü kullanacağınız yüzük tepsisini bir arada kullanmış olursunuz.

Neden Ahşap Nişan ve Söz Tepsisi?

Architab Atölye koleksiyonunda bulabileceğiniz sert cam nişan tepsisi tasarımlarımız da oldukça şık. Bu gün için şeffaf tasarımlar arıyorsanız seçebilirsiniz. 

Ancak ahşap cam ve diğer metal, altın ve gümüş kaplamalı tepsilere nazaran çok daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. 

İster sade kullanım için isterseniz de kendi hazırladığınız süslerle çok şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. 

damat fincanı nişan tepsisi

nişan tepsisi ahşap

yüzük tepsisi modelleri

söz tepsisi modelleri nişan tepsisi

İlgili ürünler

Nişan/Yüzük Tepsileri

Ahşap Halatlı ve İsimli Nişan Tepsisi

Architab
131447
₺400,00
Doğal ahşap nişan ve söz tepsi modellerimizi inceleyin.  Birbirinden şık tasarımları ve uzun ömürlü tasarımı ile nişan tepsilerimiz çok beğeniliyor.  Uzun yıllar saklayıp bu mutlu gününüzü anımsayacağınız çok şık bir dekoratif üründür.  İsimli söz tepsisi mi arıyorsun? Üzeri isimlerinizle süslenmiş doğal ahşap nişan tepsisi modellerimizi incelemelisiniz....
Düğün Nişan Söz

Çiçekli Nişan Tepsisi

Architab
131782
₺460,00
Özel anlarınızı farklı kılmak mı istiyorsunuz? En güzel gününüzde özel olduğunuzu hissetmek için yeni bir fikir mi arıyorsunuz? Bu nişan tepsimiz tam sizler için. Modern dokusu ve ergonomik kullanımı ile özel günlerinize renk katacak. Baharın eşsiz dokusunu sizlere kadar getirip canlılık ve enerjisi ile sizi büyüleyecek. Üzeri isimleriniz ile süslenmiş,...
Nişan/Yüzük Tepsileri

Oymalı ahşap çerçeve nişan tepsisi modelleri

Architab
131485
₺480,00
Nişan tepsisi modelleri Doğal Ahşap yüzük tepsisi modelleri  Söz tepsisi modelleri Yüzük tepsisi modelleri inceleyin. Vintage tarzında, ceviz rengi, ahşap oymalı nişan tepsisi. Uzun yıllar saklayıp bu mutlu gününüzü anımsayacağınız çok şık bir dekoratif üründür. İsimli söz tepsisi mi arıyorsun? Üzeri isimlerinizle süslenmiş doğal ahşap nişan tepsisi...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.