Ahşap Otel Dekorları

Otel, eskiden sadece tatilcilerin konakladığı bol yıldızlı ve yataklı işletme olarak tanımlanırdı.

Günümüzde ise; globalleşen dünyanın hızlı iş hayatı çok seyahati de yanında getirdi. Durum böyle olunca çoğu meslek sahipleri otellerde evlerinde olduğundan daha çok vakit geçirmek durumunda kalıyor. 

Bunu fark eden otel sektöründe ise yeni business type hotel konsepti gün geçtikçe artmaya başladı. 

Tatilcilerin senede birkaç gün geçirdiği tatil otellerinin aksine, business hotel'ler konuklarını bir yıl içinde birden fazla kez ağırlıyor. 

Otel Lobi Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Eğer konuklarınızın seyahatlerinde devamlı otelinizi tercih etmelerini istiyorsanız, yani daimi müşteriler kazanmaksa amacınız, sizin için lobi ve otel odası dekorasyonu çok önemli bir konumda bulunuyor.

Konukların birlikte vakit geçirdiği ortak alanların başında gelen lobi, iş hayatı içerisinde seyahat edenler için önemli bir nokta. Çoğu zaman küçük toplantılara ve anlaşmalara ev sahipliği yapan lobi, otel seçiminde önemli bir tercih sebebi oluyor. 

Lobide çay ve kahve ikramlarınız, konuklarınızın dinlenmesine olanak tanır. Lobi alanında cafe ve bar gibi bir bölüm hazırlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Ancak her zaman self servis ücretsiz içecek alanı konuklarınızın beğenisini toplayacaktır. 

Architab atölye self service içecek ikram standını inceleyin. Konuklarınızın kolaylıkla kendi içeceklerini hazırlayabileceği bu stant ile otelinize daimi müşteriler kazandırabilir, internet üzerinde yüksek beğeni puanlarına kısa sürede kavuşabilirsiniz. 

Seyahatler her zaman planlandığı gibi olmayabilir. İnsanlar evden çıkarken valizine birkaç parça eşyasını koymayı unutabilir. Bu bağlamda çoğu otel lobisinde, ihtiyaç duyulabilecek ve tek kullanımlık hijyen setleri satılmakta. Bu tür bir stant oluşturarak konularınızın üzerindeki stresi biraz daha azaltabilir, otel odası cirosuna katkıda bulunabilirsiniz. 

Architab Atölye tarafından hazırlanan ürün teşhir stant tasarımlarını inceleyin. Dilerseniz otelinizin logosu veya adına özel stantlar hazırlatarak, konuklarınıza özel bir deneyim sunabilirsiniz. 

Ahşap Anahtarlık ve Anahtar Panoları

Butik oteller ve konsept küçük oteller, şık oyma ahşap kapılar kullanılarak tasarlanıyor. Durum böyle olunca, daha doğal ve sıcak bir hava vermesi için klasik anahtarlı kilitler kullanılıyor. 

Bu şekilde tasarlanmış odalar için ahşap anahtarlıklar hazırlıyoruz, otelinizin logosu ve oda numarası veya oda ismine özel hazırladığımız, masif ahşap anahtarlıkları inceleyin. 

Sıcak dokusu ve uzun ömürlü tasarımı ile ahşap anahtarlık tasarımlarımızı resepsiyonda organize etmenize yardımcı olacak, anahtarlık panoları üretiyoruz. Böylece hızlıca göz gezdirdiğinizde hangi odaların anahtarlarının yerinde olup olmadığını görebilirsiniz. 

Dilerseniz ahşap oyma kapaklı anahtarlık askı dolaplarımızı kullanarak, resepsiyon dekorunuzu geliştirebilirsiniz. 

Otel Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Otel odası konseptleri otelin konumu, müşteri portföyü ve kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. 

Ancak genel manada, konukların yorgunluklarını atabilecekleri, kendilerini evlerinde hissedebilecekleri şekilde hazırlanan otel odası tasarımları daha kullanışlıdır. 

Otel dekorasyonu yapan firmalar genellikle daha çok oda sayısına odaklanan otel sahiplerini uyarmakla mükelleftir. Aslında ticari açıdan daha kârlı gibi görünen çok oda uzun vadede otelin gelirlerinin düşük seyretmesine sebep olacaktır. 

Konukların aynı lokasyonda yapacakları ikinci seyahatlerinde yine aynı oteli seçmeleri, daha önceki deneyimleriyle doğru orantılı olacaktır. 

Butik tarzda hizmet veren küçük oteller veya konsept oteller, standart otel yatak odası modelleri ile odalarını dekore etmekte zorlanır. Çünkü bu türde hizmet veriyorsanız, odalarınız genellikle dört köşe olmayabilir. Standart mobilyalar dört köşeli odalara göre tasarlandığı için; bu işletmeler özel mobilyalar hazırlatmak durumunda kalabilir. 

Architab atölye olarak, otel odası çözümlerinde butik tarzdaki işletmelerin dar alanda çözümler üretebilmesi için özel ürünler hazırlıyoruz. 

Örneğin ahşap havlu askılıkları, otel ikram tepsileri, ahşap aynalar, ahşap kapı numarası ve diğer dekoratif ürünlerimizle otelinizin konseptiyle %100 uyumlu dekorlar ürettirebilirsiniz. 

Otel müşterileriniz kendini evinde hissetsin

Müşterilerinizin kendini rahat hissetmesini sağlamak için otelinizin iç dekorasyonu önemlidir. Bunun yanında otel odası ikramları da önemli yer tutmaktadır. Mini barlar genellikle otellerde bir gelir kaynağı olarak kullanılırken, müşterilerin bu alandan alışveriş yapma sıklıkları oldukça düşüktür ve çoğu zaman boş duran mini barlar müşterilerin olumsuz yorumlar eklemesine sebebiyet verebilir. 

Özellikle butik oteller için mini barlardaki kullanımların takip edilmesi ve müşterilerden tahsil edilmesi oldukça zor olabiliyor. Yeterli kat personeli bulunmaması, müşterilerin aceleci tavırları ve benzeri sebepler ile çoğu zaman kontroller yapılmadan fatura kesilmek zorunda kalınabiliyor. 

Fiyata dahil edilen hizmetlerin insanların daha çok beğenisini kazandığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. 

Örneğin online alışveriş yapacak olan bir kişinin, aynı ürünü satan iki satıcıdan hangisi ücretsiz kargo sunuyorsa onu tercih ettiği bir gerçektir. Aslında iki ürün de sonuç olarak aynı ücrete satın alınacak dahi olsa, ücretsiz kargo teklifi satın almada önemli bir rol oynamaktadır. 

Bu durum otel müşterileri için de aynı etkiyi göstermektedir. Basit ikramların oda fiyatına dahil olması konukların memnuniyetini artırmaktadır. 

Aynı zamanda oda servisi ile yine oda içindeki satışlarınızı artırmanız olası. 

Otel odası ikram tepsileri ile konuklarınızın günün yorgunluğunu atmasında yardımcı olabilirsiniz. Çay, meyveli çaylar ve kahve gibi sıcak içecekler ile vücut dinginliğini artırıp, rahat bir uyku için ön hazırlık yapabilirsiniz. 

Otel tepsileri üzerinde hazırladığımız: çay, kahve ve su gibi ücretsiz ikram alanlarını dilerseniz size özel olarak düzenleyip yeniden üretime alabiliriz.

Dahil etmek istediğiniz veya hariç tutmak istediğiniz alanları bize ileterek, Architab Atölye kalitesiyle çok şık otel tepsilerine sahip olabilirsiniz. 

Otel içi yönlendirme tabelaları

Oteller için hazırlanan standart yönlendirme levhaları konseptiniz ile uyumlu değil mi?

Architab Atölye, kişiselleştirilmiş tasarımlar ile; otelinizin dokusuna ve dekorasyonuna uyumlu, logonuza özel otel tabelaları hazırlıyor. 

İster ahşap kapı numaraları, ister iç ve dış mekan tabelalar ve isterseniz tüm yönlendirmelerinizi ahşap tabela olarak hazırlıyoruz. 

Özel Ahşap Ürünler İçin Bizimle İletişime Geçin

info@hitab.net  //  Tel: 0384 219 33 00  //  Whatsapp: 0384 219 33 00

merdiven havlu askılık

otel odası ikram tepsileri

yönlendirme tabelaları

ahşap otel anahtarlıkları

ahşap havlupan

ahşap merdiven raf

İlgili ürünler

Otel Kapı Numaraları

Ahşap ışıklı otel odası kapı numarası

Architab
131751
₺270,00
Oteliniz için doğal ahşap ışıklı kapı numarası mı arıyorsunuz? Architab atölye konsept oteller için özel olarak ekipmanlar üretir. Işıklı kapı numarası tasarımlarımız ile müşterilerinizin odasını rahat bulmasını sağlayabilirsiniz. Doğal ahşap üzerine yatay olarak konumlandırılan bu tasarımda, ahşap kasa içinde bulunan led lambalar sayesinde günün her...
Otel Buklet Tepsisi

Ahşap Merdiven Havlupan

Architab
132260
₺510,00
Vintage merdiven lavabo yanı havlupan ve buklet rafı Otel odalarında lavabo kullanımı genelde dar çözümlerle son buluyor. Odanın geri kalanının daha efektif kullanımı için bu alandan feragat edilince, havlu ve buklet malzemeleri için yeterli alan bulunamayabiliyor.  Böyle durumlar için dikey tasarımlı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Vintage tasarımı ile...
Anahtarlıklar

Ahşap Otel Anahtarlıkları

Architab
131683
₺55,00
Oteliniz var ve anahtarlık için hala karar veremediniz mi? Hem şık aynı zamanda da kullanışlı olsun diyorsanız anahtarlıklarımıza göz atın deriz. Klasik olan anahtarlıklardan sıkıldıysanız hem doğal hem de sıcak bir görünüm için bu anahtarlıklarımız tam size göre. Kapadokya'nın butik otellerine yapmış olduğumuz anahtarlık modelimiz, daha sonrasında Egenin...
Otel Ekipmanları

Ahşap Otel ikram Tepsisi

Architab
131805
₺260,00
Otel Odaları veya Ofis için Ahşap İkram Tepsileri mi Arıyorsunuz? Architab Atölye doğal ahşap otel karşılama tepsisi modellerini inceleyin. Ofiste ve otel odalarında günlük kullanım için tasarlanmış ahşap tepsilerimiz ile ikramlarınızın hepsini bir arada tutabilirsiniz. Misafirlerinize özel bir deneyim sunmak isterseniz firma logonuzu ahşap otel tepsileri...
Otel Menü ve İndexler

Otel Check-in Check-out Saat Tablosu

Architab
131942
₺850,00
Resepsiyon arkası otel giriş çıkış saatlerini gösteren tablo Oteliniz için standart ürünler kullanmayı istemiyorsanız, Architab Atölye koleksiyonlarını inceleyin. Doğal masif ahşaptan tasarlayarak hazırladığımız Otel Check-in ve Check-out saatleri ni düzenleyen tablomuzu inceleyin. Otelinizin logosunu da işlediğimiz ahşap tablonun saatlerini kolayca...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.