Doğal ahşap otel karşılama tepsileri

otel odası ikram tepsileri

Karşılama tepsi ile otellerde misafirlerinizi karşılayabileceğiniz, istediğiniz ölçü ve özelliklerde pratik ahşap tasarımlar sunuyoruz.

Ekipmanlarınız ve ikramlarınızla %100 uyumlu tasarımlar

Ahşap otel tepsisi modellerimizde mevcut odanızın konsepsi, otelinizin logosu ve ikramlar için kullanmayı planladığınız ürünlerle tam uyumlu tasarımlar hazırlıyoruz. 

otel hoşgeldin ikram tepsisi

Misafirlerinizin evinde hissetmesi bir sonraki seyahatlerinde sizi tercih edebilmeleri için önemlidir. Bu sebeple günümüzde otel odalarında ikram tepsileri yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bir çoğunda sadece çay ve kahve ikramları bulunurken; bir adım öteye giderek minibarın bir kısmını veya minibar dışında yöresel ürünlerden küçük birer ikram gibi seçenekleri müşterilerine sunan oteller ön plana çıkıyor. 

Otel seçeneklerinin çoğalması ve internetin rekabet ortamında büyük bir etken olduğu günümüzde otel tercihini fotoğraflardan ve internet ortamındaki yorumlara bakarak yapıyoruz. Bunun farkında olan işletmeciler de müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak ve bunu sosyal medya mecralarında ön plana çıkarmak için ek bir çaba içindeler. 

ahşap otel buklet malzemeleri

Markette satılan standart otel ikram tepsileri sizin odanız için uygun mu?

Standart ebatlarla satılan onlarca farklı tasarımı piyasada görmek mümkün.

Ancak başkasının standartlarına uymak size uyuyor mu?

Örneğin standart bir üründe iki adet küçük su için yer, 4 adet hazır çay ve pet bardaklık bölümü mevcut. Ancak sizin hizmet verdiğiniz kitle daha çok spor yapan veya turistik seyahat için bölgede bulunan insanlarsa hazır çaylar pek ilgilerini çekmeyebilir. Bunun yerine yorgunluğu alacak veya rahat bir uykuya ön hazırlık yapacak bitki çayları hatta kaliteli bir kahve içmek müşterilerinizi daha konforlu hissetirebilir. 

Yataklarınızın ne kadar rahat olduğu kadar, müşterilerinizin o günü nasıl sonlandırdığı ve güne nasıl başladığı çok önemlidir.

Belki en pahalı yatakları müşterilerinize layık görmüş olabilirsiniz. Ancak konuklarınızın günü her zaman mutlu sonla bitmiş olmayabilir veya çok yoğun bir günün sonunda yatağın pek bir önemi olmayabilir. 

Ücretsiz olarak sunduğunuz ikramlar müşterinize uyku öncesinde paha biçilmez bir servis haline gelebilir. Örneğin gün boyu su tüketmiş bile olsak gece kalkıp su içme isteği hemen her insanda vardır. Tam bu anda yanıbaşında ikram edilen suyu bulması sabah size minnettar kalmasına sebep olacaktır. Basit bir ikram belki ancak güne iyi başlamak için geçerli bir sebep! 

Fiyat rekabeti ile karşılaşmamak için, oteller ürünlerini farklılaştırmaya ve farklılaştırmanın yarattığı yüksek fiyatla satış yapabilme olanağından yararlanmaya yönelmektedirler. Malını diğer rakipler karşısında farklılaştıran işletmeler, rakiplerine göre ürününü daha yüksek fiyattan konumlandırma ve satma şansına sahip olmaktadırlar. Buna şans tanıyan da tabi ki memnun müşteriler. 

Ahşap otel karşılama ikram tepsisini anlattığımız videomuzu inceleyin. 

Youtube kanalımıza üye olmayı unutmayın!

Otelinizin bedenine göre ahşap ekipmanlar üretiyoruz!

Architab Atölye olarak sık sık seyahat ediyor ve otel konaklamaları yapıyoruz. Bu seyahatlerde oteller için ürettiğimiz ürünleri ve konakladığımız otellerde kullanılan ekipmanları inceleyerek ürünlerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz.

En sık karşılaştığımız konu ekipmanın otel odasıyla uyum sağlamaması. En başında kullanılan ürünün renginin doğru seçilmemesi, otel tasarımıyla uyumsuzluk yaratmakta. Bu sebeple ahşapta açık ve koyu renk üretim yaparak renk seçeneği sunuyoruz. 

Bir diğer husus, kullanılan ekipmanlarla uyumsuzluk! Örneğin su ısıtıcınızın taban ölçüsü 16cm iken piyasada standart olarak satışa sunulan ikram tepsilerinde bu alan 20cm olarak bırakılır. Seri üretimle yüksek kar amaçlayan üreticiler bunun önemsiz bir detay olduğunu düşünür. 

ANCAK! Resepsiyonda çalışan iş arkadaşlarınız 3 beden büyük takım elbise giyse müşterileriniz ne düşünürdü?

Tam olarak anlatmaya çalıştığımız husus bu. Otel karşılama tepsisi olarak satılan bu tepsiler sizin su ısıtıcınız ile uyumlu değil ve ikram alanları çok büyük veya ikramlarınıza oranla çok küçükse bu tamamen ölü bir yatırım olacak.

Benim su ısıtıcım var! Kendi istediğim markayı kullanmak istiyorum! 

Architab Atölye sizi herhangi bir ekipmanı kullanmaya zorlamaz. Satın alacağınız otel tepsileri için yeniden bardak almaya veya su ısıtıcısına bir daha para vermeye gerek duymazsınız! Güvendiğiniz markayı kullanmaya devam eder sadece ahşabı bu ürünlerle uyumlu hale getirtmek için bize bilgi verirsiniz. Size en uygun tasarımı hazırlayarak üretime alırız. 

Ürün üzerinde otelimin logosu olsun!

Bir otel odasında rakiplerinizden kendinizi farklı tutabileceğiniz çok az unsur bulunur. Kişiselleştirmede en zorluk çekeceğiniz yerler odanın içerisidir. Oda içinde kullanmayı planladığınız ekipmanlarda logonuzu ücretsiz işleyerek size özel olmasını sağlıyoruz. Bu sayede marka bilinirliğini daha hızlı artırmanıza yardımcı oluyoruz. 

---

Otelinizle uyumlu ikram tepsileri için bizimle hemen iletişime geçin!

info@hitab.net   //  0384 219 33 00  //  0535 510 91 45

İlgili ürünler

Anahtarlıklar

Ahşap Otel Anahtarlıkları

Architab
131683
₺55,00
Oteliniz var ve anahtarlık için hala karar veremediniz mi? Hem şık aynı zamanda da kullanışlı olsun diyorsanız anahtarlıklarımıza göz atın deriz. Klasik olan anahtarlıklardan sıkıldıysanız hem doğal hem de sıcak bir görünüm için bu anahtarlıklarımız tam size göre. Kapadokya'nın butik otellerine yapmış olduğumuz anahtarlık modelimiz, daha sonrasında Egenin...
Anahtarlıklar

Masif Ahşap Butik Otel Anahtarlığı

Architab
131690
₺55,00
Oteliniz var ve anahtarlık için hala karar veremediniz mi? Hem şık aynı zamanda da kullanışlı olsun diyorsanız anahtarlıklarımıza göz atın deriz. Klasik olan anahtarlıklardan sıkıldıysanız hem doğal hem de sıcak bir görünüm için bu anahtarlıklarımız tam size göre. Kapadokya'nın butik otellerine yapmış olduğumuz anahtarlık modelimiz, daha sonrasında Egenin...
Otel Odası Tepsileri

Otel Odası İkram Tepsisi

Architab
130914
₺300,00
Otel odası ikramlarınız için doğal ahşap tepsiler mi arıyorsunuz?  Su ısıtıcınız ve ikramlarınızın yerleri belli olsun ve ahşabın sıcak renkleriyle dekorunuzla uyum sağlasın ister misiniz? Müşterileriniz için daha şık bir deneyim sunarken odalarınızdaki karmaşayı da azaltmış olun.  Su ısıtıcınız odanın içinde sabit bir yerde durur ve istenmeyen kazaları...
Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.