Ahşap Restaurant Ekipmanları

Nevşehir Polisevi işletmesi olan Topuzluhan Restaurant için hazırladığımız ahşap ekipmanları sizinle paylaşıyoruz. Tamamı doğal ahşaptan üretilen, bahşiş kutusu, hesap kutuları ve künefe sunumlarını fotoğrafta inceleyebilirsiniz. Türkiye'de çoğu kamu kurumu; kurum çalışanlarına özel hizmet vermek üzere bu tür hizmet işletmeleri açıp işletebiliyor. Kaliteli hizmete kurum çalışanlarının ucuza erişebilmesi ve motivasyon artırıcı bir ek unsur olmasının yanı sıra, kurumların döner sermayeleri için de oldukça yararlı birer kuruluş haline gelen bu tip hizmet işletmelerinin bazıları halka da açıktır. Halk tarafından güven duyulan işletmeler olarak adlandırılırlar çünkü kâr marjları özel işletmelere göre daha düşük ve hizmette kullanılan ekipmanların (özellikle gıda işletmelerinde) genel olarak temiz ve kaliteli öngörüsü yaygındır. 

Bu tür işletmelerin bölgedeki özel işletmeleri de bir düzene soktuğunu söylemek haksızlık olmaz sanırız. Kamu kurumları sahip oldukları disiplini, bu tip işletmelerine birebir uygulayarak hizmetin kalitesini artırmakta ve çevre işletmelere de yön gösterici rolü üstlenmektedir. 

Doğal ahşap ekipmanların logoya özel olması restoranlar için kaliteyi ve marka bilinirliğini artıran bir husustur. Nevşehir Topuzlu Han Restaurant ve Cafe için hazırladığımız hesap sümenleri ve bahşiş kutusunda logolarını kabartma yaparak görünürlüğü artırmayı amaçladık. Hesap sümenlerimiz Architab Atölye özel tasarımı olan yana doğru açılan kutulardır.

Klasik bir hesap kutusunun tüm tabularını yıkan, yana açılır kutularımız hem işletmeciler hem de müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

Ahşap Künefe Sunum Tabakları

Künefenin tek bir tarifi olduğunu söyleyemeyiz belki ancak genellikle yapılış yöntemi birbirine çok benzerdir. İki katman tel kadayıf arasına tuzsuz özel bir peynir eklenerek kısık ateşte pişirilir. Pişme süreci içerisinde peyniri eritmek ve tüm kadayıfa işlemek üzere çok koyulaştırılmamış şeker şurubu eklenir. Çoğunlukla her ustanın elindeki lezzet farkının sebebi peynirin türünden ve kadayıfın türünden kaynaklıdır. Tel kadayıfla hazırlayabileceğiniz künefeyi aynı zamanda irmikle toklaştırılmış kadayıfı kullanarak da hazırlayabilirsiniz. Peynir olarak çiğ süte daha yakın olan taze peynirler kullanılır. Örneğin hatay peyniri, lor peyniri antep veya urfa peyniri bu iş için uygun türlerdir. Ancak bu tür peynirler çabuk tüketilmesi gereken ürünler oldukları için; hazır künefelerde ve evde yapılmak üzere tarif edilen künefelerin tariflerinde dil peyniri kullanıldığı söylenebilir. 

Künefe servisleri kişi sayısına göre özel hazırlanmış metal tabaklarda hazırlanır. Bu tabaklar tek kişilik künefe, iki kişilik künefe tabağı ve dört kişilik künefe tabağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Künefe ılık veya tercihen sıcak olarak servis edilir. Durum böyle olunca servisi restoran içinde oldukça zor durumlara yol açabilir. 

Farklı ebatlardaki künefe tabakları için özel olarak tabaklarınızın ölçülerini alarak ahşap sunum tahtaları hazırlıyoruz. Tabaklarınızla %100 uyumlu olan künefe sunumu hem müşterileriniz hem de garsonlarınız için daha sağlıklı bir servis imkanı tanıyor. 

Çatal bıçak bölümü de açılabilen tek kişilik künefe sunumlarımız sayesinde masalarınız sıcak künefe tabağı lekelerinden kurtulmuş olur. 

Künefe yanında ikram etmeyi düşündüğünüz her şeyi ahşap sunum üzerinde konumlandırarak; servisleri hızlandırıyor ve sunumlarınızı özelleştiriyoruz. 

Ahşap künefe sunum tabağı üzerine eklediğimiz firma logonuz üzerinde iki kat koruyucu vernik bulunması sebebiyle uzun yıllar silinmeden amacına hizmet eder. 

Restoran işletmeniz için özel ahşap ekipmanlar hazırlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

www.architab.net  //  0384 219 33 00  //  info@hitab.net  //  Whatsapp:  0535 510 91 45

ahsap kunefe sunum tabagi

İlgili ürünler

Hesap kutuları

Ahşap Hesap Sümeni - Hesap Kutusu

Architab
131409
₺305,00
Kafe ve restoran için ahşap hesap sümeni kutusu. Ürünün özellikleri; Ürün, firmanız logosuna göre tasarlanabilir. Masif ahşaptan yapılmıştır. Normal hesap kutularının aksine kaydırmalı olarak açılır. Alt kısmına keçe yerleştirilmiştir. Adet sayısına bağlı olmak üzere 15 iş günü içerisinde kargoya verilir. Görselde ki ürünler referans olarak...
Künefe sunumları

Ahşap Künefe Sunum Tabağı

Architab
131386
₺230,00
Doğal ahşap sunum tabakları içerisine künefe tabağınızı yerleştirin.  Enfes lezzetinizi ahşabın sıcaklığı ile taçlandırın ve müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunun.  Logonuzu ahşap üzerine ücretsiz işliyoruz.  Mevcut künefe tabağınızla %100 uyumlu yeni ahşap sunumlar üretiyoruz.  Künefe sunumunuzu ahşap yaparak masalarınızın kirlenmesini...
Bahşiş Kutuları

Doğal ahşap logoya özel bahşiş kutusu tipbox

Architab
131362
₺680,00
Cafe Restoran ve Otel logosuna özel olarak tasarladığımız bahşiş kutuları çok ilgi görüyor.  Logonuz ön planda olduğu için benzersiz olurlar. Doğal ahşap üzerine oyma, kabartma, yakma ve baskı teknikleri bir araya getirilerek oluşturulurlar.  Makine destekli el işçiliği ürünüdür. Uzun bir süreç ve bu süreç neticesinde çok şık bir ürün ortaya çıkar....
Ahşap Baharatlıklar

Doğal ahşap tuzluk ve karabiberlik baharatlıklar

Architab
130921
₺150,00
Dekoratif doğal ahşap tuzluk ve biberlik Architab atölye tasarımı olan doğal ahşap tuzluklar ile, nemlenmiş tuz probleminiz artık olmayacak. Ahşap doğası gereği nemi absorbe ederek tuzun top olmasına engel olur. Bu sayede uzun mesailer harcayarak temizlemek zorunda kaldığınız porselen tuzluklardan çok daha kullanışlıdır.  Yumuşatılmış kenarları sayesinde...
Künefe sunumları

İkramlı Doğal Ahşap Künefe tabağı

Architab
131393
₺240,00
Doğal ahşap sunum tabakları içerisine künefe tabağınızı yerleştirin.  Enfes lezzetinizi ahşabın sıcaklığı ile taçlandırın ve müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunun.  Logonuzu ahşap üzerine ücretsiz işliyoruz.  Mevcut künefe tabağınızla %100 uyumlu yeni ahşap sunumlar üretiyoruz.  Künefe sunumunuzu ahşap yaparak masalarınızın kirlenmesini...
Ürün istek listesine eklendi