Ahşap Tavla

Ahşap oyuncaklar

Ahşap Futbol Taktik Oyunu

Architab
132451
₺550,00
Doğal Ahşap Masaüstü Futbol Taktik Oyunu Evde ailecek veya iş yerinde ekibinizle boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeye ne dersiniz?  Çocukların televizyon, telefon, tablet ve bilgisayar başında geçirdiği zamanı minimize edebilmek için hepimiz bir arayış içindeyiz. Onların daha çok motor becerilerini geliştirebilmesi için hazırladığımız...
Ahşap Tavla

%100 Doğal Ahşap Oyma Tavla Satın Al

Architab
131294
₺1.850,00
Tamamen gerçek masif ahşaptan oyarak hazırladığımız tavla modellerimizi inceleyin.  Erkek arkadaşınıza, eşinize, babanıza veya sevdiklerinize eşsiz bir hediye arıyorsanız tam olarak doğru ürünü inceliyorsunuz.  Ahşap oyma tavlayı sizin için kişiselleştirebiliyoruz. Örneğin bir tarafına hediye edeceğiniz kişinin ismini yakma tekniğiyle yazabiliriz....

Cafe veya işletmeniz için ahşap oyma tavla mı arıyorsunuz?
Doğal ahşaptan oyarak hazırladığımız tavla modellerimizi inceleyin. 

Müdavimlerine özel ahşap oyma tavla tasarımları. 
Her biri özenle hazırlanmış desenlere sahip ahşap tavlalar, müdavimlerine yepyeni bir deneyim sunuyor. 

Dekoratif tavla tasarımları. 
Tavla tasarımlarımızı çekmecede saklamaya kıyamayacaksınız. Dekoratif olmaları sayesinde evinizin en güzel köşesinde her an elinizin altında durabilir. Dilerseniz bir obje gibi açık haliyle bile sergileyebilirsiniz. 

Ağaçtan oyma pullar. 
Kendi ağacından oyulan pulları ile oyun zevkiniz katlanacak.

Çizilme ve deforme olmaya karşı güçlendirilmiş formül. 
İki kat güçlendirilmiş çizilmez vernikle koruma altına alınan ahşap tavla tasarımlarımız bu özelliği sayesinde AA sınıfı mobilya kalitesindedir. 

Logonuzu tavla üzerine işliyoruz. 
Ahşap tavla tasarımlarını logonuzla birleştirerek cafe veya işletmenizin bir parçası haline getiriyoruz. Bu sayede müşterilerinizin heyecanlı oyununa tam olarak dahil olabilirsiniz. Marka bilinirliğinizi üst seviyelere çıkarmak, sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda logonuzu sergileyebilmek için benzersiz bir avantajdır. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.