ahşap stick şekerlik
ahşap peçetelik
fişek şekerlik
ahşap masa numarası
fişek şekerlik
ahşap stick şekerlik
ahşap peçetelik
fişek şekerlik
ahşap masa numarası
fişek şekerlik

Ahşap Stick Şekerlik ve Peçetelik

131911
₺220,00
Vergi dahil

Çok İşlevli Stick Şekerlik mi Arıyorsunuz? 

Masaüstü fişek şekerlik modelimizi inceleyin. Aynı zamanda ahşap cafe tipi peçetelik olarak da kullanabileceğiniz modelimizi dilerseniz menülerinizi koymak için de kullanabilirsiniz. Cafe şekerlik koleksiyonumuzu inceleyerek baharatlığı bulunan modellerimizi de görebilirsiniz. Ahşap stick şekerlik modelimiz bütün stick şeker markaları ile uyumludur. Ahşap şekerlik kenarlarında bulunan bölüme masa numaralarınız ve logonuz ücretsiz olarak işlenir. Cafe şekerlik peçetelik ve baharatlık gibi ihtiyaçlarınız için markanıza özel olarak imalat yapıyoruz.

Ürün için asgari sipariş miktarı: 5.

 

Stick Şekerlik ve Cafe Tipi Peçetelik Modeli

Ahşap ekipmanlar arasında masaüstü Cafe şekerlik peçetelik gibi ürünler arıyorsanız, koleksiyonumuzu inceleyin. Doğal ahşap şekerlik tasarımımız ile hem stick şekerlik (fişek şekerlik) hem de cafe tipi peçetelik ihtiyacınızı bir anda karşılayabiliyoruz. Aynı zamanda masa stick şeker koyma alanının yanında bulunan alanlara cafe logosunu ve masa numaralarını baskı yaparak tüm ihtiyaçlarınızı bir arada çözebiliyoruz. Ahşap stick şekerlik modellerimiz arasında masaüstü setuplarımızı da bulabilirsiniz. Bu ürünler işletme içinde çelik şekerlik modellerinin aksine çok daha sıcak bir hava katmaktadır ve markanızı yansıtmasıyla işletmenizi daha da özelleştirir. Özelleştirme için detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • 12cm X 11cm X 13cm(yükseklik) ebatlara sahiptir. 
  • Stick şeker koyma alanı 6cm X 5cm alana sahiptir.
  • Gayet şık ve dekoratif bir görünümü vardır.
  • Yaklaşık ağırlığı 300 gramdır.
  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Masa numaraları ve logonuz ücretsiz olarak işlenir. 
  • Çizilmeye karşı iki kat güçlendirilmiş vernikle koruma altına alınmıştır. 
  • Nemli bezle silinebilir. Makinede yıkanamaz. 
  • Uzun süre kullanım için ergonomik tasarıma sahiptir. 

Cafe tipi peçetelik ve Ahşap fişek şekerlik

Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

Kurumsal satış

Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

943 Öğeler
8682169131911
No reviews

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi