ahşap stick şekerlik
ahşap peçetelik
fişek şekerlik
ahşap masa numarası
fişek şekerlik
  ahşap stick şekerlik
  ahşap peçetelik
  fişek şekerlik
  ahşap masa numarası
  fişek şekerlik

  Ahşap Stick Şekerlik ve Peçetelik

  131911
  ₺79,00
  Vergi dahil

  Çok İşlevli Stick Şekerlik mi Arıyorsunuz? 

  Masaüstü fişek şekerlik modelimizi inceleyin. Aynı zamanda ahşap cafe tipi peçetelik olarak da kullanabileceğiniz modelimizi dilerseniz menülerinizi koymak için de kullanabilirsiniz. Cafe şekerlik koleksiyonumuzu inceleyerek baharatlığı bulunan modellerimizi de görebilirsiniz. Ahşap stick şekerlik modelimiz bütün stick şeker markaları ile uyumludur. Ahşap şekerlik kenarlarında bulunan bölüme masa numaralarınız ve logonuz ücretsiz olarak işlenir. Cafe şekerlik peçetelik ve baharatlık gibi ihtiyaçlarınız için markanıza özel olarak imalat yapıyoruz. 

   

  Stick Şekerlik ve Cafe Tipi Peçetelik Modeli

  Ahşap ekipmanlar arasında masaüstü Cafe şekerlik peçetelik gibi ürünler arıyorsanız, koleksiyonumuzu inceleyin. Doğal ahşap şekerlik tasarımımız ile hem stick şekerlik (fişek şekerlik) hem de cafe tipi peçetelik ihtiyacınızı bir anda karşılayabiliyoruz. Aynı zamanda masa stick şeker koyma alanının yanında bulunan alanlara cafe logosunu ve masa numaralarını baskı yaparak tüm ihtiyaçlarınızı bir arada çözebiliyoruz. Ahşap stick şekerlik modellerimiz arasında masaüstü setuplarımızı da bulabilirsiniz. Bu ürünler işletme içinde çelik şekerlik modellerinin aksine çok daha sıcak bir hava katmaktadır ve markanızı yansıtmasıyla işletmenizi daha da özelleştirir. Özelleştirme için detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • 12cm X 11cm X 13cm(yükseklik) ebatlara sahiptir. 
  • Stick şeker koyma alanı 6cm X 5cm alana sahiptir.
  • Gayet şık ve dekoratif bir görünümü vardır.
  • Yaklaşık ağırlığı 300 gramdır.
  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Masa numaraları ve logonuz ücretsiz olarak işlenir. 
  • Çizilmeye karşı iki kat güçlendirilmiş vernikle koruma altına alınmıştır. 
  • Nemli bezle silinebilir. Makinede yıkanamaz. 
  • Uzun süre kullanım için ergonomik tasarıma sahiptir. 

  Cafe tipi peçetelik ve Ahşap fişek şekerlik

  Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

  Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

  Kurumsal satış

  Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  278 Öğeler
  No reviews

  Bu ürünü alanlar şunları da aldı:

  İstek listesine ürün eklendi
  Ürün karşılaştırmaya eklendi.

  Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.