Dekoratif Saatler

otel odası tiny house otel odası tiny house 2
Stoktaki son ürünler
Otel Ekipmanları

Master Bedroom Tinyhouse

Architab
132796
₺850.000,00
Tiny House Otel Satılık Otel odası konseptli tiny house modelimizi inceleyin.  Doğal ahşap ve benzersiz tasarımıyla hazırlanan aracımız iki kişilik bir otel odası konseptiyle karşınızda. İster deniz kenarında, ister dağ evi olarak ormanda veya vadilerde kullanabileceğiniz çok şık ve yüksek yalıtımlı bir evdir.  Kendi elektriğini üretebilir, temiz su...
Otel Menü ve İndexler

Otel Check-in Check-out Saat Tablosu

Architab
131942
₺850,00
Resepsiyon arkası otel giriş çıkış saatlerini gösteren tablo Oteliniz için standart ürünler kullanmayı istemiyorsanız, Architab Atölye koleksiyonlarını inceleyin. Doğal masif ahşaptan tasarlayarak hazırladığımız Otel Check-in ve Check-out saatleri ni düzenleyen tablomuzu inceleyin. Otelinizin logosunu da işlediğimiz ahşap tablonun saatlerini kolayca...
₺800,00
Masif ahşaptan üretilen saatimiz, hem duvarda hem masa üzerinde kullanılabilir. Elle döndürebileceğiniz mekanizması sayesinde istediğiniz köşe duvar kullanımları için idealdir. Mekan içerisinde ahşap doğallığı isteyenler için ideal bir tasarımdır, açık ve koyu renk tasarımıyla mobilyanıza uyum sağlar. İstasyonlarda görmeye alışık olduğumuz bu duvar saati...

Otel dekorasyonlarınızda kullanmak üzere ahşap duvar saati ve masa saati mi arıyorsunuz? Dekoratif Saatler

Otelinizin veya seyahat acentenizin dekorasyonunda kullanmak için ahşap oyma duvar saatleri tasarımları yapıyoruz. Logonuza özel olarak tasarladığımız ürünleri, otelinizin konseptiyle uyumlu hale getiriyoruz. 

İstediğiniz ülke başkentlerini bize yazarak size özel olarak hazırlayacağımız duvar saatlerini uygun ve kaliteli olarak online satın alabilirsiniz. Ülke başkenleri arasında; İstanbul, Tokyo, New York, Los Angeles, Hong Kong, Berlin, Pekin, Moskova, Paris, Londra, Riyad ve daha fazlasını sizler için hazırlayabilir ve adresinize gönderebiliriz. İstediğiniz ülke başkentlerini otellerde, tatil köylerinde, motellerde, yabancı eğitim kuruluşlarında, turizm acentalarında, otobüs firmalarında kullanabilirsiniz. 

Sitemiz üzerinde satışta bulunan tasarımlar üzerinde değişiklik yapabilir, istediğiniz ebatlarda yeniden üretebiliriz. 

İmalattan satışa sunduğumuz ahşap dekoratif saat tasarımlarımıza uygun fiyatlarla sahip olmak için birkaç tıkla web sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

-

Hayatımızın devam ettiği alanlarda zaman yönetimi ve zamanı öğrenebilmek için yanı başımızdan eksik etmediğimiz en köklü geçmişe sahip olan icattır saat. Saati takip etmek için her an yakınımızda bulunmasını istediğimiz bir araçtır. Saatlerin teknik bir işlevi vardır elbet ancak saatler aynı zamanda çok şık birer dekoratif objedir aynı zamanda. Architab atölye tarafından tasarlanarak üretilen saat modellerini inceleyerek siz de konseptinize en uygun saati hemen satın alabilirsiniz. 

Nostalji sevenlere özel olarak hazırladığımız eskitme ahşap modeller ile, eski zamanların tasarımlarını modernize ederek yeniden duvar dekorasyonlarınızda farklı ve ilgi çekici bir ayrıntı yaratmayı amaçlıyoruz. 

Peki siz evinizin veya iş yerinizin hangi bölümü için saat arıyorsunuz?

Mutfak saatlerinden, otel saatlerine hatta çocuk odası saatlerine kadar çok çeşitli modellerimiz ile size hazırladığımız koleksiyonu çok seveceksiniz! Modern duvar saatleri, vintage duvar saatleri, klasik duvar saatleri gibi pek çok farklı tasarıma sadece birkaç tık ile sahip olabilir, adresinizden teslim alabilirsiniz. 

Architab Atölye tasarımı dekoratif duvar saatleri ile zamanı kovalamaya hazır mısınız? Duvar saati fiyatları, saat modeline, işçiliğine ve kullanılan ahşaba göre farklılık göstermektedir. Ev, otel, ofis, restoran ve kafe gibi mekanlarda tamamlayıcı parçalardan biri olan duvar saati modellerimizi incelemeye hazır mısınz? 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.