Duvar ve Tavan Dekorları

İkram tepsileri

Karton Bardaklık Stand

Architab
132789
₺1.790,00
Ahşap Karton Bardak Standı ve Z Katlı Peçetelik Ofis, otel veya iş yerinizde sıcak içecek ikramlarınızı karton bardak ve hazır çay kahve ile mi yapıyorsunuz? Ahşap ikram standımız ile, 100 ün üzerinde ve ister büyük karton bardak, isterseniz küçük karton bardağınızı istif edebilirsiniz. Z peçetelik alanı ile konuklarınız için daha konforlu bir sunum...
Duvar ve Tavan Dekorları

Selçuklu Sekizgeni Ahşap Tavan Göbeği

Architab
132772
₺2.200,00
Selçuklu Sekizgeni Ahşap Oyma Tavan Göbeği Ahşap Osmanlı tavanınız için aradığınız sekiz köşe Selçuklu yıldızı ahşap oyma tavan göbeği için doğru adrestesiniz. Architab Atölye tasarımı ve imalatı olan tavan göbekleri ile mekanınıza yeni bir soluk katarsınız.  Tavan göbek modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de geleneksel tasarımı ve...
Ürünler 1-2 of 2 gösteriliyor

Doğal Ahşap Oyma Dekorlar

Mekan tasarımlarınızı tamamlayıcı duvar ve tavan dekorlarınız için koleksiyonumuzu inceleyin. Dekoratif tavan göbekleri, duvarlarınız için tablolar, yönlendirme tabelaları, uyarı levhaları ve çok daha fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz. 

Doğal ahşap eskitme ürünler ile dekorasyonunuzu tamamlayın. İster modern ister klasik tarzda hazırlamış olduğunuz mekanı tamamlayacağınız ürünlerle ortamın havasını değiştirebilirsiniz. 

Selçuklu ahşap tavan göbeği modellerimizi inceleyin. Osmanlı ters tavan uygulamalarınızı tamamlayıcı oyma ters tavan modellerimiz ile bütünleştirebilir, son dokunuşunuz için şık bir dekorasyon objesi haline getirebilirsiniz. 

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.