anahtarlık askısı
ahşap anahtar askısı
anahtarlık rafı
ahsap anahtar askılığı
anahtarlık askısı
ahşap anahtar askısı
anahtarlık rafı
ahsap anahtar askılığı

Ahşap Anahtarlık Askısı

132567
₺240,00
Vergi dahil

Detaylı Çözüm!

Evinize, ofisinize girdiğinizde cebimde kalmasın dediğiniz ev , ofis, araba anahtarlıklarınıza işte bizde bir küçük detaylı çözüm! Anahtarlık için herkesin kendi çözümleri vardır. Geniş koridorlu binalarda genellikle dresuar, ayakkabılık gibi daha büyük mobilyalar tercih edilirken küçük dar koridorlar için daha duvar üstü raf şeklinde küçük çözümler tercih edilebilir.

Bizde ahşaptan en az yer kaplayan ama aynı zamanda kullanışlı bir ürünle karşınızdayız. Duvara monte olacak şekilde tasarlanan ürünümüzde anahtarlığınızı asabileceğiniz bölmenin yanı sıra üzerinde küçük bir raf, unutmamanız için koyabileceğiniz faturalar cebi ve ürünü isterseniz kişiselleştirebileceğiniz şekilde göndereceğiniz bir fotoğraf veya bir sözü ahşap üzerine basabiliriz. 

 

Ahşap anahtarlık askısını kişiselleştirmek için siparişinizden sonra info@hitab.net adresine istediğiniz fotoğraf veya yazıyı iletebilirsiniz. 

Görseldeki harf anahtarlıklar ürüne dahil değildir.

Ürün özellikleri:

  • 30x24x6 cm ölçülere sahiptir.
  • Özel olarak kurutulmuş, doğal ahşaptan üretilmiştir.
  • 8x12 cm fotoğraf alanı bulunmaktadır.
  • Nemli bezile silinebilir.
  • Su tutmayan çizilmez vernik ile koruma altına alınmıştır.
  • Ürün AA kalite mobilya sınıfındadır, Uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Toptan alışverişler: 50 adet ve üzeri karma siparişler:

Cafe, restoran veya özel projeleriniz için yapacağınız toplu alımlara özel fiyat teklifi isteyiniz. info@hitab.net

Kişiselleştirilmiş ürünler hakkında: 

Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

Kurumsal satış

Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

97 Öğeler
8682169132567
No reviews

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi