ahşap bardak altlığı

Ahşap Bardak Altlığı İmalat

Bu blog yazımızda bardak atlığı imalatı hakkında merak ettiklerinizi derleyerek cevaplıyoruz. 

Architab Atölye 2010 yılından bu yana, kendi tasarımlarını üreterek, çoğunlukla kendi mağazasında ve web sitesinde satan bir atölyedir. 

Atölye imalat bandında T-shirt, sweatshirt ve bez çanta gibi özel üretim dijital baskılı tekstil ürünlerinin yanı sıra; ahşap bardak altlıkları, ahşap sunumlar, ahşap tepsiler, ahşap cafe ve restoran ekipmanları, ahşap otel ekipmanları ve ahşap tabelalar bulunuyor. 

Tüm bu ürünleri kendiniz mi üretiyorsunuz?

Atölye mantığıyla imalatını yaptığımız ürünlerin bir kısmı yarı mamul olarak temin ediliyor bir diğer kısmı ise işin başından başlayıp sonuna kadar takip ediliyor. 

Örneğin t-shirt'ler için iplik satın alıp, ördürülmesi ve boyahaneye sevki aşamalarını birebir takip ederken; ağaç işler için kullandığımız özel kurutulmuş masif ağaçları, imalatçıdan direkt temin ediyoruz. 

Bütün bu hammadde temini aşamalarından sonra geriye kalan kısmın %99'luk kısmı atölyemizden çıkıyor. 

%1'lik kısım ne olabilir ki diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elbette kullandığımız metal ve benzeri aksesuarları hazır temin ediyoruz. Menteşeler, raylar, bağlantı ekipmanları ve benzeri tamamlayıcı ürünler piyasadan temin ediliyor.

Ham Ahşap Bardak Altlığı Satıyor musunuz?

Ahşap bardak altlığı süsleme işiyle uğraşan birçok kişi olduğunun farkındayız. Ancak atölyemiz ürünlerini ham olarak temin etme şansınız olmadığını söylemek zorundayız. Marka imajımız gereğince, ürünlerimizin ilk etapta görünmeyen kısmında imzamız bulunmaktadır.

Ham olarak temin edilen bir ürünün kullanıcı tarafından ne gibi işlemlerden geçeceğini tahmin edemeyeceğimiz için, ham ahşap satışı yapmıyoruz. 

Architab Atölye ürünleri uzun yıllar kullanılabilmesi için özel olarak koruma altına alınır. 

Ahşap Bardak Altlığı Toptan Satışınız Var mı?

Elbette, tüm ürünlerimizin toptan satışını yapıyoruz. Ancak bazen 5 adet, 10 adet sipariş verip toptan fiyat almak isteyen müşterilerimiz oluyor, buradan belirtmekte fayda var, 50 adete kadar yapacağınız alışverişleri perakende satış fiyatıyla verebiliyoruz. 

Web sitemizde incelediğiniz veya özel olarak üretilmesini istediğiniz (buraya not düşmekte fayda var, tasarımı başkasına ait olan ürünleri üretmiyoruz, lütfen teklif etmeyiniz) ürünler için 50 adet ve üzeri siparişinize özel fiyat çıkarıyoruz. 

Standart bir toptan satış politikamız bulunmuyor. Bunun çok adil olmadığını düşünüyoruz.

Atölye mantığıyla özel üretim yapan bir işletmenin; her ürün için direkt belirli bir yüzdeyle toptan indirim yapıyor olması, standart fiyatlarının müthiş derecede yüksek olduğunun göstergesidir. 

Standart bir ürün üretmediğimiz ve iş yükünün durumunu bilemediğimiz için; toptan satışlarda o günün şartlarına özel olarak size fiyat teklifi sunuyoruz. 

Logo Baskılı Bardak Altlığı Üretiyor musunuz?

Logonuza özel bir bardak altlığı yaptırma arayışındaysanız, Architab atölye tam aradığınız adres! 

Toptan bardak altlığı yaptırarak ister promosyon ürünü olarak, isterseniz cafe ve restoranınızda kullanmak üzere veya ofisinizde konuklarınıza ikram etmek üzere logo baskılı bardak altlığı satın alabilirsiniz. 

Web sitemiz üzerinden sipariş vereceğiniz beğendiğiniz bir ürünün, uygun bir yerine logonuzu yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logonuzu eposta ile göndermeniz yeterli! 

Kişiye özel bardak altlığı yapıyor musunuz?

Standart olarak web sitemizde sergilediğimiz bir ürünü zerine isim yazdırmak ister misiniz? 

Ürünü web sitemiz üzerinden sipariş verirken, ödeme ekranındaki not kısmına, uygun bir yerine yazılmasını istediğiniz ismi not olarak düşebilirsiniz. Ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. 

İsim yazdırmak için ek ücret alıyor musunuz?

Ürünlerimiz üzerine istediğiniz logo ve ismi, eğer mümkünse, ücretsiz olarak işliyoruz. 

Ahşap üzerindeki yazılar silinir mi?

Architab Atölye ürettiyse HAYIR kesinlikle silinmez!

Bazen müşterilerimiz, başka bir yerden sipariş verdikleri ürünler üzerindeki yazıların silindiğinden ve aktığından şikayet ediyorlar. 

Architab ürünlerinde böyle bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz neredeyse %0 'dır. 

Ürünlerimiz tam olarak bir mobilya değerinde üretiliyor. Ne demek peki bu? Bir mobilya uzun yıllar kullanılabilmesi için özel olarak üretilir ve kullanıma sunulur. 

Logo baskılı bardak altlığı ürünlerimiz özel olarak koruma altına alınır, ürün özel olarak deforme edilmediği sürece baskılar silinmez. Özel olarak deforme edilmesinden kastımız: zımparalamak, arabanın altına koyup üzerinden geçmek, ateşte yakmak vb. 

Mantar bardak altlıkları, taş bardak altlığı, hatta kağıt baskılı bardak altlığı sipariş verip benzer sorunlarla karşılaşmış müşterilerimiz, Architab Atölye ürünlerini kullandıktan sonra bize teşekkürlerini iletiyorlar. 

Eskimeyen ürün mü olur? Evet ürünlerimizin eskimemesi bizim için bir gurur kaynağı. Uzun yıllar bir ürünü kullanabiliyor olmanız bizim daha az para kazanıyor olmamız anlamına gelmiyor. Verdiğiniz referanslar ile daha çok müşteri kazanıyor ve daha çok üretiyoruz. 

Modelleri nerede görebilirim?

Ürünlerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Dilerseniz atölyemizi ziyaret ederek ürünleri ilk elden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Ajanlığa gelenlere de bir uyarımız var, :) sizi ayırt etmek çok zor olmuyor inanın. Ürünlerimizi çalmak ve nerede nasıl ürettiğimizi görmek isteyenler ne kadar yalan söylerse söylesin; insanın doğası gereği çok net bir şekilde kendilerini belli ediyorlar. 

Bizim sırrımız her şeyi olması gerektiği gibi yapmak. Çalmamak, kendi tasarımlarımız için emek sarf etmek ve ürettiğimiz her bir ürüne değer vermek. Atölyemizi görseniz de görmeseniz de bundan daha büyük bir sır bulamayacaksınız. 

Patentli tasarımlarınız var mı?

Architab Atölye tescilli bir markadır. Tabi ki, her akıllı tasarımcının yaptığı gibi ürünlerimizi patentliyoruz.

Patentli çay ve kahve sunumu ürünlerimiz defalarca düşük kaliteli imalatçılar tarafından kopyalanmaya çalışıldı, bu konuda gerek ajansımız gerek şirket avukatlarımız hızlı adımlar atıp ürünleri piyasadan toplatıyor, suçlulara karşı davalarımızı açıyoruz.

Ürünlerinizi toptan alıp satmak istiyorum.

Architab atölye markalı ürünleri, toptan satın alarak mağazalarınızda satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bunun yanında online mağazalarda ve web sitelerinde ürünlerimizin satış hakkı tamamen Architab Atölye'ye aittir. Bu konuda gerekli bilgiyi almadan toptan sipariş talep etmeyiniz. 

Yurt dışına ürünlerinizi gönderiyor musunuz?

Evet, toptan vereceğiniz siparişlerinizi yurt dışında adresinize teslim ediyoruz.

Genellikle, Avrupa'da yaşayan Türk işletmecilere sık sık ürün gönderimi yapıyoruz. Bunun yanında Irak gibi komşu ülkelere de gönderi yapıyoruz.

Cafe, restoran otel ve benzeri işletmeniz için toptan sipariş verebilirsiniz.

Düşük adetli siparişlerinizi Türkiye'ye yapacağınız ziyaretlere denk getirmenizi öneriyoruz. Kilo bazında küçük siparişlerin yurt dışı taşıma maliyeti ürün fiyatını geçebilmektedir. 

Konu hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

cemal sureya hediyelik

ahşap kahve sunum tabağı

kalpli ahşap sunum

türk kahvesi sunum

ahşap çay tabağı

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.