Maşallah yazıları


Dekoratif ahşap Maşallah yazıları

Çocuk ve bebek odaları için dekoratif ahşap Maşallah yazı modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tamamı atölyemiz tasarım ekibi tarafından tasarlanıp, yine atölyede imalatı yapılan maşallah yazıları için koleksiyonumuzu inceleyin. 

Şekilli maşallah yazıları doğal ahşap malzemeden çağın yeni teknolojilerini kullanarak oyma ve yakma teknikleri kullanılarak kesilir ve üzerine su bazlı ekolojik boyalarla dijital baskı yapılarak renklendirilir. Uzun süre kullanılabilmeleri için iki kat güçlendirilmiş çizilmez vernikle koruma altına alınırlar. Bu sayede bebeğiniz büyüdüğünde bu günün hatırası olarak uzun yıllar saklayabileceğiniz bir dekor haline gelir. 

İlerleyen yıllarda hoş sohbetlerinizin bir konusu olabilir ve hatta torunlarınızın odalarını süsleyebilir bu ahşap dekorlar. 

Modası hiç geçmeyecek, her çağa ayak uydurabilecek ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ahşap Maşallah yazıları size uzun yıllar eşlik edecek... 

Sünnet için maşallah yazısı dekoru. 

Çocuğunuzun sünnetinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz maşallah yazı modelleri için kategoriyi inceleyebilirsiniz. 

Arapça Maşallah yazısı oyma dekorlar. 

Arapça oyma maşallah yazı modellerimizi inceleyin. İster duvar dekoru ister kapı süsü olarak kullanabileceğiniz Maşallah yazıları en uygun fiyatlar ve çok çeşitli tasarım alternatifleriyle architab atölye online mağazasında bulabilir, kredi kartınız veya havale seçeneklerimizle güvenle sipariş verebilirsiniz. 

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.