oymalı nişan tepsisi
ahşap oymalı tepsi
nişan tepsisi
oymalı oval nişan tepsisi
oymalı nişan tepsisi
ahşap oymalı tepsi
nişan tepsisi
oymalı oval nişan tepsisi

Oymalı Oval Tepsi

132529
₺350,00
Vergi dahil

Nişan / Söz merasimlerinin olmazsa olmazı Nişan Tepsisi

 Yalnız geçen günlerinize artık  sizinle bir ömrü paylaşacak hayat arkadaşınız eşlik edecektir. Konu bir ömrü paylaşmak olunca da atılan ilk adımlarda çok değerlidir. Nişan günüde aile ve akrabalarınızı tanıştıracağınız ilk özel adım!

Bu değerli günde tanışma faslından sonra yapılan en önemli merasim yüzük takma merasimidir. Sevdiğiniz ile aldığınız kendinize özel ilk eşyanız olan yüzükleri, bir tepside sunmak adettendir. 

Ahşap Oymanı Nişan Tepsisi

Bizde sizin bu heyecanlı gününüze ahşap tepsilerimizle ortak oluyoruz. Kenarları oymalı ahşap tepsimizi daha sonrada evinizde kullanabilir, anılarınızı taze tutabilirsiniz:) 

 

Orjinal Ahşap Oyma Nişan Tepsisi

Nişan /söz günleri gibi özel günlerle beraber evinizde dekoratif veya sunum amaçlı kullanabileceğiniz ahşap oymalı tepsi.

Ahşap tepsiler; Aynalı ve gümüş nişan söz ve yüzük tepsilerinin aksine, çok daha uzun ömürlüdür. Fotoğraflarda parlama yapmazlar ve yanlışlıkla düşürmeniz halinde ( aynalı nişan tepsisi modellerine kıyasla ) çok çok çok daha zordur kırılma ihtimali.

  • 1.8cm kalınlıkta, özel olarak kurutulmuş, doğal ahşaptan üretilmiştir. 
  • 36,5 x 19cm ölçülere sahiptir. 
  • Makinede yıkamaya uygun değildir. 
  • Bez ile silinebilir. 
  • (Eğer kampanya ile hediye edildiğine dair bir not yoksa) Ürün yanındaki dekorlar ürüne dahil değildir 
  • Su tutmayan iki kat güçlendirilmiş çizilmez vernikle koruma altına alınmıştır. 
  • Ürün AA kalite mobilya sınıfındadır. Ahşap bir masa gibi yıllarca kullanabilirsiniz.  

Kişiselleştirilmiş ürünler hakkında: 

Architab 2010 yılından beri ahşap ve tekstil imalatı yapan bir atölyedir. Ürünlerimiz kendi tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve ustalarımızın ellerinde can bulur. 

Tasarımlarımızı firmalara özel olarak hazırlayabiliyoruz. Örneğin işletmenizin logosunu ürünlerin üzerine baskı, lazer kazıma veya oyma yaparak işleyebiliyoruz. Kullanım amacınıza uygun olarak yeniden ebatlandırabiliriz. 

Kurumsal satış

Ürünlerimizin tamamı EAN-13 barkodludur. Kurumsal satış için gerekli tüm yasal zemini hazırdır. Detaylı bilgi için info@hitab.net eposta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

881 Öğeler
No reviews

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.