Şiir sevenlere özel

₺200,00
Doğal ahşaptan üretilen dekoratif ve şık bir hediye ile sevgilini şaşırtmak ister misin?  Uzun yıllar eskimeden kullanabileceğiniz bu mumluk ile ona olan aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.  Sevdiğinize "Hayatımdaki en değerli pırlanta sensin" demek istiyorsanız, sizi Architab'ın yeni tasarımıyla tanıştıralım. Bize istediğiniz fotoğrafı gönderin ahşap...

Şiir sevenler için hazırladığımız, unutulmaz dizeleri içeren, benzersiz doğal ahşap çay ve kahve sunumları.

Şiir seveler için özel tasarım hediyeler. Nazım Hikmet, Cemal Süreya, Cahit Zarifoğlu, Necip Fazıl ve diğer ustaların kaleminden, dilimize pelesenk olmuş o mısralar şimdi Architab Atölye tasarımlarıyla ahşap sunumların üzerinde yeniden can buluyor. 

Peki kendi şiirinizi ona hediye etmeye ne dersiniz?

Duygularını kaleme alabilenler romantik bir kişi olabilirsiniz. Veya size şiir yazdıracak kadar güzeldir sevdiğiniz...

Yüzyıllardır insanlar aşkını ağaçlara kazırlar... Bu tamamen içgüdüsel bir harekettir. Ağaç temiz duyguları ve köklü bir ilişkiyi hatırlatır insana bilinçaltında. Bu duygusal anlarda sevgililer isimlerini kazımayı tercih ederler ağaçlara... Amaç ağaca zarar vermek değildir elbette.

Amaç aşkı yıllarca durmadan hem gökyüzüne hem de toprağa uzanan dallarıyla ağacın hayatına benzetebilmektir. Onunla bütünleştirebilmektir. 

Sevgilinize yazdığınız şiiri ahşap sunumlar üzerine yazıyoruz...

Kişiselleştirilmiş ürünler Architab Atölye'nin vazgeçilmez kalemleridir. Bizim tasarımlarımıza kendi imzasını atmak isteyenlere kulak veririz hep. Sevgilerine ortak olmak ve bir ömür boyu mutluluklarına şahit olmak isteriz... 

Sevgilinizin adına yazdığınız bir şiir veya sizi anlatan o meşhur şairin dizelerini ahşap üzerinde ona hediye etmek ister misiniz?

Romantik kişiliğinizi sevdiklerinize gösterin...

Sadece sevgiliniz için değil; aynı zamanda anneniz, babanız, eşiniz veya arkadaşlarınız için de düşünebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biridir şiirli ahşap sunumlar. 

Sevgiyle kullanın...

Architab Atölye

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.