Bebek uyuyor yazıları

Dekoratif Süsler

Bebek Uyuyor

Architab
130310
₺50,00
Bebeğinizin dünyaya gelmesine sayılı günler mi kaldı? Yoksa çoktan geldi mi? Yeni doğan bir bebek hepimiz için yepyeni umutlar ve mutluluk demektir. Sevdiğimiz birinin, akrabamızın da yeni bir bebeği olmuşsa onu görmek ve onun cennet kokusunu bir nebze olsun içimize çekebilmek için sıraya gireriz.  Ancak yeni doğan bir bebeği uyutabilmek bazen gerçekten...

Ahşap bebek uyuyor kapı uyarı levhaları

Bebek uyutmanın ne zahmetli bir iş olduğunu iyi biliyoruz. Zorla uyuyan bebeğin gün içinde kapıya gelen misafirler veya kargo elemanları yüzünden uyandırılması iyi bir sürpriz değil... 

Kapı zilini sökmek iyi bir çözüm olmayabilir. Günlük kullanım için bebeğinizin uyuduğu saatlerde veya gün içinde sürekli olarak kapıya asabileceğiniz bebek uyuyor yazısı tasarımlarımız sizin için uygun bir çözüm olabilir. Architab atölye ahşap bebek uyuyor yazıları sayesinde bebeklerinizin uykusu yarıda kalmaz ve stres dolu dakikaları uzaklaştırmış olursunuz. 

Mıknatıslı bebek uyuyor yazıları ile çelik kapı üzerinde görünen noktalara rahatça yapıştırabilirsiniz. 

Erkek bebek için bebek uyuyor yazıları. Kız bebek için bebek uyuyor yazıları. 

Uyarı yazıları misafirlerinizin dikkatini çeker. Böylece içeri aldığınız misafirleriniz de bebeği uyandırmamak için yeterli hassasiyeti gösterebilirler. 

Herkes bebek sevmek ve görmek için geliyor elbet ancak henüz yeni dünyaya gözlerini açmış bu güzellik abidelerinin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden ilki kesintisiz bir uykudur. Gün içinde çok sık uykuya dalıp geri uyanırlar. Dış dünyayla yeni tanıştıkları için her sese ve kokuya duyarlıdır bebekler. Architab atölye ahşap bebek uykuda uyarı yazıları ile bebeğinize rahat bir nefes aldırın. Hem de siz kapı çaldı mı çalacak mı stresinden kurtulun. 

İmalattan satışa sunduğumuz ahşap bebek uyuyor uyarı yazılarını çok uygun fiyatlar ve kampanyalı satış avantajlarıyla web sitemizden temin edebilirsiniz. Adresinize teslim edilecek ürünler sayesinde bebeğinize ayırdığınız zamanı mağazalarda tüketmek zorunda kalmazsınız. 

Ürün istek listesine eklendi